Tel: (0212) 487 4800

Adres: Başak Mah. Şair Zihni Cad. No: 3 Başakşehir, İstanbul, Türkiye


Ahmet Kabaklı İlköğretim Okulu, İstanbul ili Başakşehir ilçesinin Ziya Gökalp Mah. mahallesinde yer alıyor. Ahmet Kabaklı İlköğretim Okulu yerleşkesine nasıl gidilebileceğini yol tarifi sayfalarımızdan öğrenebilirsiniz. Ahmet Kabaklı İlköğretim Okulu nerede? olduğunu harita sayfalarından öğrenebilirsiniz.

Aşağıdaki haritayı kullanarak Ahmet Kabaklı İlköğretim Okulu nerede bulunduğunu görebilirsiniz. Yol tarifi almak için tıklayınız

Yol tarifi uygulamasını kullanarak Ahmet Kabaklı İlköğretim Okulu konumuna nasıl gidilebileceğini öğrenebilirsiniz. Aşağıdaki formda nereden alanına yolculuğa başlanacak adresi girerek "Tarif et" butonuna tıklayınız. Tarifler ve harita, sorgu sonucunda yine aşağıda görüntülenecektir. Yol tarifi metnindeki satırlara tıklayarak ilgili yönergenin konumunu harita üzerinde görüntüleyebilirsiniz.

nereden:
nereye: Ahmet Kabaklı İlköğretim Okulu

1 görüş var

  • Ben Ahmet Kabaklı İ.ö.okulu*na gidiyorum.Ve orayı çok seviyorum.Orası çok güzel.

    Misafir, 19.10.2010 18:38:00

Ahmet Kabaklı İlköğretim Okulu adlı mekan, 26 ziyaretçi tarafından yapılan değerlendirme sonucu 5 üzerinden 3.73 puan almıştır.
Ahmet Kabaklı İlköğretim Okulu
Ziya Gökalp Mah., Başakşehir, İstanbul.
+90(0212) 487 4800 Ahmet Kabaklı İlköğretim Okulu

Aşağıdaki formu kullanarak Ahmet Kabaklı İlköğretim Okulu ile irtibata geçebilirsiniz. Buraya yazılan mesaj ilgili kuruluşun veritabanımızdaki kayıtlı e-posta adresine gönderilecektir.

Resmi kurumlar (Bakanlık, valilik vb.) ile iletişim kurarken bu kurumlardan sağlıklı destek alabilmek için isim soyisim, adres ve telefon bilgileri ve mümkünse T.C Kimlik Numarası da belirtiniz.

Yandaki toplama işleminin sonucunu aşağıya giriniz: dört + beş

Yükleniyor...