Tel: (0312) 434 0990

Adres: Mahmut Esat Bozkurt Cd. No:2 Kolej, Çankaya, Ankara, Türkiye


Ahmet Andiçen Onkoloji Hastanesi, Ankara ili Çankaya ilçesinin Kültür Mah. mahallesinde (Andiçen Plk.) yer alıyor. Ahmet Andiçen Onkoloji Hastanesi yerleşkesine nasıl gidilebileceğini yol tarifi sayfalarımızdan öğrenebilirsiniz. Ahmet Andiçen Onkoloji Hastanesi nerede? olduğunu harita sayfalarından öğrenebilirsiniz.

Aşağıdaki haritayı kullanarak Ahmet Andiçen Onkoloji Hastanesi nerede bulunduğunu görebilirsiniz. Yol tarifi almak için tıklayınız

Yol tarifi uygulamasını kullanarak Ahmet Andiçen Onkoloji Hastanesi konumuna nasıl gidilebileceğini öğrenebilirsiniz. Aşağıdaki formda nereden alanına yolculuğa başlanacak adresi girerek "Tarif et" butonuna tıklayınız. Tarifler ve harita, sorgu sonucunda yine aşağıda görüntülenecektir. Yol tarifi metnindeki satırlara tıklayarak ilgili yönergenin konumunu harita üzerinde görüntüleyebilirsiniz.

nereden:
nereye: Ahmet Andiçen Onkoloji Hastanesi

0 görüş var

Ahmet Andiçen Onkoloji Hastanesi adlı mekan, 21 ziyaretçi tarafından yapılan değerlendirme sonucu 5 üzerinden 4.1 puan almıştır.
Ahmet Andiçen Onkoloji Hastanesi
Kültür Mah.Andiçen Plk., Çankaya, Ankara.
+90(0312) 434 0990 Ahmet Andiçen Onkoloji Hastanesi

Aşağıdaki formu kullanarak Ahmet Andiçen Onkoloji Hastanesi ile irtibata geçebilirsiniz. Buraya yazılan mesaj ilgili kuruluşun veritabanımızdaki kayıtlı e-posta adresine gönderilecektir.

Resmi kurumlar (Bakanlık, valilik vb.) ile iletişim kurarken bu kurumlardan sağlıklı destek alabilmek için isim soyisim, adres ve telefon bilgileri ve mümkünse T.C Kimlik Numarası da belirtiniz.

Yandaki toplama işleminin sonucunu aşağıya giriniz: dört + beş

Yükleniyor...