Tel: (0312) 270 2361

Adres: Akşemsettin Mah. Fanilya Sk. No: 6 Sincan, Ankara, Türkiye


Ahmet Andiçen İlköğretim Okulu, Ankara ili Sincan ilçesinin Akşemsettin Mah. mahallesinde (Nergiz Sokak) yer alıyor. Ahmet Andiçen İlköğretim Okulu yerleşkesine nasıl gidilebileceğini yol tarifi sayfalarımızdan öğrenebilirsiniz. Ahmet Andiçen İlköğretim Okulu nerede? olduğunu harita sayfalarından öğrenebilirsiniz.

Aşağıdaki haritayı kullanarak Ahmet Andiçen İlköğretim Okulu nerede bulunduğunu görebilirsiniz. Yol tarifi almak için tıklayınız

Yol tarifi uygulamasını kullanarak Ahmet Andiçen İlköğretim Okulu konumuna nasıl gidilebileceğini öğrenebilirsiniz. Aşağıdaki formda nereden alanına yolculuğa başlanacak adresi girerek "Tarif et" butonuna tıklayınız. Tarifler ve harita, sorgu sonucunda yine aşağıda görüntülenecektir. Yol tarifi metnindeki satırlara tıklayarak ilgili yönergenin konumunu harita üzerinde görüntüleyebilirsiniz.

nereden:
nereye: Ahmet Andiçen İlköğretim Okulu

1 görüş var

  • çok güzel bir okul

    Misafir, 04.02.2011 19:55:00

Ahmet Andiçen İlköğretim Okulu adlı mekan, 27 ziyaretçi tarafından yapılan değerlendirme sonucu 5 üzerinden 4 puan almıştır.
Ahmet Andiçen İlköğretim Okulu
Akşemsettin Mah.Nergiz Sokak, Sincan, Ankara.
+90(0312) 270 2361 Ahmet Andiçen İlköğretim Okulu

Aşağıdaki formu kullanarak Ahmet Andiçen İlköğretim Okulu ile irtibata geçebilirsiniz. Buraya yazılan mesaj ilgili kuruluşun veritabanımızdaki kayıtlı e-posta adresine gönderilecektir.

Resmi kurumlar (Bakanlık, valilik vb.) ile iletişim kurarken bu kurumlardan sağlıklı destek alabilmek için isim soyisim, adres ve telefon bilgileri ve mümkünse T.C Kimlik Numarası da belirtiniz.

Yandaki toplama işleminin sonucunu aşağıya giriniz: dört + beş

Yükleniyor...