Tel: (0264) 277 3732

Adres: Ahmet Akkoç İ. Ö. O. Semerciler Mah. Yamanlar Sk., Adapazarı, Sakarya, Türkiye


Ahmet Akkoç İlköğretim Okulu, Sakarya ili Adapazarı ilçesinin Semerciler Mah. mahallesinde yer alıyor. Ahmet Akkoç İlköğretim Okulu yerleşkesine nasıl gidilebileceğini yol tarifi sayfalarımızdan öğrenebilirsiniz. Ahmet Akkoç İlköğretim Okulu nerede? olduğunu harita sayfalarından öğrenebilirsiniz.

Aşağıdaki haritayı kullanarak Ahmet Akkoç İlköğretim Okulu nerede bulunduğunu görebilirsiniz. Yol tarifi almak için tıklayınız

Yol tarifi uygulamasını kullanarak Ahmet Akkoç İlköğretim Okulu konumuna nasıl gidilebileceğini öğrenebilirsiniz. Aşağıdaki formda nereden alanına yolculuğa başlanacak adresi girerek "Tarif et" butonuna tıklayınız. Tarifler ve harita, sorgu sonucunda yine aşağıda görüntülenecektir. Yol tarifi metnindeki satırlara tıklayarak ilgili yönergenin konumunu harita üzerinde görüntüleyebilirsiniz.

nereden:
nereye: Ahmet Akkoç İlköğretim Okulu

0 görüş var

Ahmet Akkoç İlköğretim Okulu adlı mekan, 22 ziyaretçi tarafından yapılan değerlendirme sonucu 5 üzerinden 3.55 puan almıştır.
Ahmet Akkoç İlköğretim Okulu
Semerciler Mah., Adapazarı, Sakarya.
+90(0264) 277 3732 Ahmet Akkoç İlköğretim Okulu

Aşağıdaki formu kullanarak Ahmet Akkoç İlköğretim Okulu ile irtibata geçebilirsiniz. Buraya yazılan mesaj ilgili kuruluşun veritabanımızdaki kayıtlı e-posta adresine gönderilecektir.

Resmi kurumlar (Bakanlık, valilik vb.) ile iletişim kurarken bu kurumlardan sağlıklı destek alabilmek için isim soyisim, adres ve telefon bilgileri ve mümkünse T.C Kimlik Numarası da belirtiniz.

Yandaki toplama işleminin sonucunu aşağıya giriniz: dört + beş

Yükleniyor...