Adres: Afyonkarahisar Polisevi, Afyon, 03030 Selçuklu, Afyon, Afyonkarahisar, Türkiye


Afyonkarahisar Polisevi, Afyonkarahisar ili Afyonkarahisar Merkez ilçesinin Selçuklu Mah. mahallesinde (Afyon Uşak Yolu) yer alıyor. Afyonkarahisar Polisevi yerleşkesine nasıl gidilebileceğini yol tarifi sayfalarımızdan öğrenebilirsiniz. Afyonkarahisar Polisevi nerede? olduğunu harita sayfalarından öğrenebilirsiniz.

Aşağıdaki haritayı kullanarak Afyonkarahisar Polisevi nerede bulunduğunu görebilirsiniz. Yol tarifi almak için tıklayınız

Yol tarifi uygulamasını kullanarak Afyonkarahisar Polisevi konumuna nasıl gidilebileceğini öğrenebilirsiniz. Aşağıdaki formda nereden alanına yolculuğa başlanacak adresi girerek "Tarif et" butonuna tıklayınız. Tarifler ve harita, sorgu sonucunda yine aşağıda görüntülenecektir. Yol tarifi metnindeki satırlara tıklayarak ilgili yönergenin konumunu harita üzerinde görüntüleyebilirsiniz.

nereden:
nereye: Afyonkarahisar Polisevi

1 görüş var

  • afyonda üniversite tahsili yapan polis çocuklarına yönelik ögrenci yurdu varmı acaba?

    Misafir, 16.09.2010 21:21:00

Afyonkarahisar Polisevi adlı mekan, 20 ziyaretçi tarafından yapılan değerlendirme sonucu 5 üzerinden 3.5 puan almıştır.
Afyonkarahisar Polisevi
Selçuklu Mah.Afyon Uşak Yolu, Afyonkarahisar Merkez, Afyonkarahisar.
Afyonkarahisar Polisevi

Aşağıdaki formu kullanarak Afyonkarahisar Polisevi ile irtibata geçebilirsiniz. Buraya yazılan mesaj ilgili kuruluşun veritabanımızdaki kayıtlı e-posta adresine gönderilecektir.

Resmi kurumlar (Bakanlık, valilik vb.) ile iletişim kurarken bu kurumlardan sağlıklı destek alabilmek için isim soyisim, adres ve telefon bilgileri ve mümkünse T.C Kimlik Numarası da belirtiniz.

Yandaki toplama işleminin sonucunu aşağıya giriniz: dört + beş

Yükleniyor...