Tel: 444 42 34

Adres: Orhangazi Mh. Nedim Helvacıoğlu Bulvarı, No: 73, Merkez, Afyonkarahisar, Türkiye


Afyonkarahisar Devlet Hastanesi, Afyonkarahisar ili Afyonkarahisar Merkez ilçesinin Orhangazi Mah. mahallesinde yer alıyor. Afyonkarahisar Devlet Hastanesi yerleşkesine nasıl gidilebileceğini yol tarifi sayfalarımızdan öğrenebilirsiniz. Afyonkarahisar Devlet Hastanesi nerede? olduğunu harita sayfalarından öğrenebilirsiniz.


1 görüş var

    Afyonkarahisar Devlet Hastanesi
    Toplam 2 oy sonucu 5 üzerinden ortalama 4 puan aldı.
  • Teşekkürler. Hastanenin konumu doğru. Afyon devlet hastanesi yeni binasında. Ayrıca bu bu hastaneyi bize kazandıran tüm yetkili kurum kuruluş ve kişilere bir afyonlu bir afyonkarahisarlı olarak teşekkürü borç bilirim. Harkulade ve devasa bir sağlık kompleksi. Başarılar.

    5/ 5 yıldız
    ,

Aşağıdaki haritayı kullanarak Afyonkarahisar Devlet Hastanesi nerede bulunduğunu görebilirsiniz. Yol tarifi almak için tıklayınız

Haritayı daha büyük görüntülemek için lütfen buraya tıklayınız

Yol tarifi uygulamasını kullanarak Afyonkarahisar Devlet Hastanesi konumuna nasıl gidilebileceğini öğrenebilirsiniz. Aşağıdaki formda nereden alanına yolculuğa başlanacak adresi girerek "Tarif et" butonuna tıklayınız. Tarifler ve harita, sorgu sonucunda yine aşağıda görüntülenecektir. Yol tarifi metnindeki satırlara tıklayarak ilgili yönergenin konumunu harita üzerinde görüntüleyebilirsiniz.

nereden:
nereye: Afyonkarahisar Devlet Hastanesi

Aşağıdaki formu kullanarak Afyonkarahisar Devlet Hastanesi ile irtibata geçebilirsiniz. Buraya yazılan mesaj ilgili kuruluşun veritabanımızdaki kayıtlı e-posta adresine gönderilecektir.

Resmi kurumlar (Bakanlık, valilik vb.) ile iletişim kurarken bu kurumlardan sağlıklı destek alabilmek için isim soyisim, adres ve telefon bilgileri ve mümkünse T.C Kimlik Numarası da belirtiniz.

Yandaki toplama işleminin sonucunu aşağıya giriniz: dört + beş

Yükleniyor...