Tel: (0212) 220 4292

Adres: 28 Nisan Cad. No: 9-15 Gürsel Mh. Kağıthane, , İstanbul, Türkiye


Afşar Halı Ve Dayanıklı Tüketim Malları, İstanbul ili Kağıthane ilçesinin Gürsel Mah. mahallesinde (28 Nisan Caddesi) yer alıyor. Afşar Halı Ve Dayanıklı Tüketim Malları yerleşkesine nasıl gidilebileceğini yol tarifi sayfalarımızdan öğrenebilirsiniz. Afşar Halı Ve Dayanıklı Tüketim Malları nerede? olduğunu harita sayfalarından öğrenebilirsiniz.

Her nevi elektrikli ev aletleri, elektronik ev aletleri, mutfak eşyaları, halı, mobilya, dekorasyon malzemeleri ve diğer dayanıklı tüketim mallarının alım satımını yapmak Şirket amaç ve konusu gerçekleştirmek üzere şirketin iştigal konusu ile ilgili olan ruhsat, ticaret unvanı, patent gibi gayri maddi haklar ve hernevi gayrimenkul mallar, nakil aracı, tıbbi cihazlar satın alabilir, inşaa ettirebilir, kiralayabilir, mülkiyetindeki maddi ve gayrimaddi değerleri katabilir, ihraç edebilir, kiraya verebilir, başkaları adına devir ve tescil ettirebilir, bunlar üzerinde gerçek ve tüzel kişiler lehine rehin, ipotek ve teminat verebilir, fek edebilir, kaldırabilir, şirket alacaklarına teminat olarak gerçek ve tüzel kişilere ait hernevi menkul ve gayrimenkul mallar üzerine şirket lehine ipotek teminat rehin kabul edebilir fekedebilir, kaldırabilir. ve anasözleşmesinde yazılı olan diğer işler.


0 görüş var

    Afşar Halı Ve Dayanıklı Tüketim Malları
    Toplam 10 oy sonucu 5 üzerinden ortalama 3.3 puan aldı.

Aşağıdaki haritayı kullanarak Afşar Halı Ve Dayanıklı Tüketim Malları nerede bulunduğunu görebilirsiniz. Yol tarifi almak için tıklayınız

Haritayı daha büyük görüntülemek için lütfen buraya tıklayınız

Yol tarifi uygulamasını kullanarak Afşar Halı Ve Dayanıklı Tüketim Malları konumuna nasıl gidilebileceğini öğrenebilirsiniz. Aşağıdaki formda nereden alanına yolculuğa başlanacak adresi girerek "Tarif et" butonuna tıklayınız. Tarifler ve harita, sorgu sonucunda yine aşağıda görüntülenecektir. Yol tarifi metnindeki satırlara tıklayarak ilgili yönergenin konumunu harita üzerinde görüntüleyebilirsiniz.

nereden:
nereye: Afşar Halı Ve Dayanıklı Tüketim Malları