Tel: (0212) 441 7887

Adres: Eski Londra Asfaltı No: 40 Huzurevi Durağı Daire: 5 Kocasinan Mh. Bahçelievler, , İstanbul, Türkiye


Afrodit Lazer Estetik Merkezi, İstanbul ili Bahçelievler ilçesinin Kocasinan Merkez Mah. mahallesinde (İlker Sokak) yer alıyor. Afrodit Lazer Estetik Merkezi yerleşkesine nasıl gidilebileceğini yol tarifi sayfalarımızdan öğrenebilirsiniz. Afrodit Lazer Estetik Merkezi nerede? olduğunu harita sayfalarından öğrenebilirsiniz.

Lazer, krioterapi, koterizasyon, intradermal enjeksiyon metodları ile siğil, skar dokusu gibi oluşumların cilt yüzey, nden eksizyonu ve ana sözleşmesinde yazılı olan diğer işler.


Aşağıdaki haritayı kullanarak Afrodit Lazer Estetik Merkezi nerede bulunduğunu görebilirsiniz. Yol tarifi almak için tıklayınız

Haritayı daha büyük görüntülemek için lütfen buraya tıklayınız

Yol tarifi uygulamasını kullanarak Afrodit Lazer Estetik Merkezi konumuna nasıl gidilebileceğini öğrenebilirsiniz. Aşağıdaki formda nereden alanına yolculuğa başlanacak adresi girerek "Tarif et" butonuna tıklayınız. Tarifler ve harita, sorgu sonucunda yine aşağıda görüntülenecektir. Yol tarifi metnindeki satırlara tıklayarak ilgili yönergenin konumunu harita üzerinde görüntüleyebilirsiniz.

nereden:
nereye: Afrodit Lazer Estetik Merkezi