Tel: (0212) 630 3043

Adres: Kocasinan Merkezi Mah. Marmara Cad. Kamilpaşa Sok. No: 21, Güngören, İstanbul, Türkiye


Afacanlar Anaokulu - Gündüz Çocuk Bakım Evi, İstanbul ili Bahçelievler ilçesinin Kocasinan Merkez Mah. mahallesinde (Yıldırım Sokak) yer alıyor. Afacanlar Anaokulu - Gündüz Çocuk Bakım Evi yerleşkesine nasıl gidilebileceğini yol tarifi sayfalarımızdan öğrenebilirsiniz. Afacanlar Anaokulu - Gündüz Çocuk Bakım Evi nerede? olduğunu harita sayfalarından öğrenebilirsiniz.


0 görüş var

    Afacanlar Anaokulu - Gündüz Çocuk Bakım Evi
    Toplam 1 oy sonucu 5 üzerinden ortalama 4 puan aldı.

Aşağıdaki haritayı kullanarak Afacanlar Anaokulu - Gündüz Çocuk Bakım Evi nerede bulunduğunu görebilirsiniz. Yol tarifi almak için tıklayınız

Yol tarifi uygulamasını kullanarak Afacanlar Anaokulu - Gündüz Çocuk Bakım Evi konumuna nasıl gidilebileceğini öğrenebilirsiniz. Aşağıdaki formda nereden alanına yolculuğa başlanacak adresi girerek "Tarif et" butonuna tıklayınız. Tarifler ve harita, sorgu sonucunda yine aşağıda görüntülenecektir. Yol tarifi metnindeki satırlara tıklayarak ilgili yönergenin konumunu harita üzerinde görüntüleyebilirsiniz.

nereden:
nereye: Afacanlar Anaokulu - Gündüz Çocuk Bakım Evi

Aşağıdaki formu kullanarak Afacanlar Anaokulu - Gündüz Çocuk Bakım Evi ile irtibata geçebilirsiniz. Buraya yazılan mesaj ilgili kuruluşun veritabanımızdaki kayıtlı e-posta adresine gönderilecektir.

Resmi kurumlar (Bakanlık, valilik vb.) ile iletişim kurarken bu kurumlardan sağlıklı destek alabilmek için isim soyisim, adres ve telefon bilgileri ve mümkünse T.C Kimlik Numarası da belirtiniz.

Yandaki toplama işleminin sonucunu aşağıya giriniz: dört + beş

Yükleniyor...