Tel: (0212) 630 3043

Adres: Kocasinan Merkez Mh. Marmara Cd., Kamilpaşa Sk., No: 21, Bahçelievler, İstanbul, Türkiye


Bahçelievler Afacanlar Anaokulu, İstanbul ili Bahçelievler ilçesinin Kocasinan Merkez Mah. mahallesinde (Marmara Caddesi) yer alıyor. Bahçelievler Afacanlar Anaokulu yerleşkesine nasıl gidilebileceğini yol tarifi sayfalarımızdan öğrenebilirsiniz. Bahçelievler Afacanlar Anaokulu nerede? olduğunu harita sayfalarından öğrenebilirsiniz.


0 görüş var

    Bahçelievler Afacanlar Anaokulu
    Toplam 1 oy sonucu 5 üzerinden ortalama 4 puan aldı.

Aşağıdaki haritayı kullanarak Bahçelievler Afacanlar Anaokulu nerede bulunduğunu görebilirsiniz. Yol tarifi almak için tıklayınız

Haritayı daha büyük görüntülemek için lütfen buraya tıklayınız

Yol tarifi uygulamasını kullanarak Bahçelievler Afacanlar Anaokulu konumuna nasıl gidilebileceğini öğrenebilirsiniz. Aşağıdaki formda nereden alanına yolculuğa başlanacak adresi girerek "Tarif et" butonuna tıklayınız. Tarifler ve harita, sorgu sonucunda yine aşağıda görüntülenecektir. Yol tarifi metnindeki satırlara tıklayarak ilgili yönergenin konumunu harita üzerinde görüntüleyebilirsiniz.

nereden:
nereye: Bahçelievler Afacanlar Anaokulu

Aşağıdaki formu kullanarak Bahçelievler Afacanlar Anaokulu ile irtibata geçebilirsiniz. Buraya yazılan mesaj ilgili kuruluşun veritabanımızdaki kayıtlı e-posta adresine gönderilecektir.

Resmi kurumlar (Bakanlık, valilik vb.) ile iletişim kurarken bu kurumlardan sağlıklı destek alabilmek için isim soyisim, adres ve telefon bilgileri ve mümkünse T.C Kimlik Numarası da belirtiniz.

Yandaki toplama işleminin sonucunu aşağıya giriniz: dört + beş

Yükleniyor...