Tel: (0256) 218 2000 veya (0256) 218 2030

Adres: Aytepe Mevkii, , 09010 Zafer, , Aydın, Türkiye


Adnan Menderes Üniversitesi, Aydın ili Efeler ilçesinin Zafer Mah. mahallesinde yer alıyor. Adnan Menderes Üniversitesi yerleşkesine nasıl gidilebileceğini yol tarifi sayfalarımızdan öğrenebilirsiniz. Adnan Menderes Üniversitesi nerede? olduğunu harita sayfalarından öğrenebilirsiniz.


0 görüş var

    Adnan Menderes Üniversitesi
    Toplam 42 oy sonucu 5 üzerinden ortalama 3.14 puan aldı.

Aşağıdaki haritayı kullanarak Adnan Menderes Üniversitesi nerede bulunduğunu görebilirsiniz. Yol tarifi almak için tıklayınız

Haritayı daha büyük görüntülemek için lütfen buraya tıklayınız

Yol tarifi uygulamasını kullanarak Adnan Menderes Üniversitesi konumuna nasıl gidilebileceğini öğrenebilirsiniz. Aşağıdaki formda nereden alanına yolculuğa başlanacak adresi girerek "Tarif et" butonuna tıklayınız. Tarifler ve harita, sorgu sonucunda yine aşağıda görüntülenecektir. Yol tarifi metnindeki satırlara tıklayarak ilgili yönergenin konumunu harita üzerinde görüntüleyebilirsiniz.

nereden:
nereye: Adnan Menderes Üniversitesi

Aşağıdaki formu kullanarak Adnan Menderes Üniversitesi ile irtibata geçebilirsiniz. Buraya yazılan mesaj ilgili kuruluşun veritabanımızdaki kayıtlı e-posta adresine gönderilecektir.

Resmi kurumlar (Bakanlık, valilik vb.) ile iletişim kurarken bu kurumlardan sağlıklı destek alabilmek için isim soyisim, adres ve telefon bilgileri ve mümkünse T.C Kimlik Numarası da belirtiniz.

Yandaki toplama işleminin sonucunu aşağıya giriniz: dört + beş

Yükleniyor...