Tel: (0312) 272 6909

Adres: Fatih Mah. İdareciler Sk. No: 1 Sincan Ankara Ankara, Türkiye


Adnan Menderes İlköğretim Okulu, Ankara ili Sincan ilçesinin Fatih Mah. mahallesinde yer alıyor. Adnan Menderes İlköğretim Okulu yerleşkesine nasıl gidilebileceğini yol tarifi sayfalarımızdan öğrenebilirsiniz. Adnan Menderes İlköğretim Okulu nerede? olduğunu harita sayfalarından öğrenebilirsiniz.

Aşağıdaki haritayı kullanarak Adnan Menderes İlköğretim Okulu nerede bulunduğunu görebilirsiniz. Yol tarifi almak için tıklayınız

Yol tarifi uygulamasını kullanarak Adnan Menderes İlköğretim Okulu konumuna nasıl gidilebileceğini öğrenebilirsiniz. Aşağıdaki formda nereden alanına yolculuğa başlanacak adresi girerek "Tarif et" butonuna tıklayınız. Tarifler ve harita, sorgu sonucunda yine aşağıda görüntülenecektir. Yol tarifi metnindeki satırlara tıklayarak ilgili yönergenin konumunu harita üzerinde görüntüleyebilirsiniz.

nereden:
nereye: Adnan Menderes İlköğretim Okulu

0 görüş var

Adnan Menderes İlköğretim Okulu adlı mekan, 7 ziyaretçi tarafından yapılan değerlendirme sonucu 5 üzerinden 3.14 puan almıştır.
Adnan Menderes İlköğretim Okulu
Fatih Mah., Sincan, Ankara.
+90(0312) 272 6909 Adnan Menderes İlköğretim Okulu

Aşağıdaki formu kullanarak Adnan Menderes İlköğretim Okulu ile irtibata geçebilirsiniz. Buraya yazılan mesaj ilgili kuruluşun veritabanımızdaki kayıtlı e-posta adresine gönderilecektir.

Resmi kurumlar (Bakanlık, valilik vb.) ile iletişim kurarken bu kurumlardan sağlıklı destek alabilmek için isim soyisim, adres ve telefon bilgileri ve mümkünse T.C Kimlik Numarası da belirtiniz.

Yandaki toplama işleminin sonucunu aşağıya giriniz: dört + beş

Yükleniyor...