Tel: (0232) 274 2626 veya (0232) 274 2003

Adres: Adnan Menderes Havalimanı, Sarnıç Mevkii, Pk: 35410, Gaziemir, İzmir, Türkiye


İzmir Adnan Menderes Havaalanı, İzmir ili Gaziemir ilçesinin Dokuz Eylül Mah. mahallesinde (Havacılar Caddesi) yer alıyor. İzmir Adnan Menderes Havaalanı yerleşkesine nasıl gidilebileceğini yol tarifi sayfalarımızdan öğrenebilirsiniz. İzmir Adnan Menderes Havaalanı nerede? olduğunu harita sayfalarından öğrenebilirsiniz.


0 görüş var

    İzmir Adnan Menderes Havaalanı
    Toplam 39 oy sonucu 5 üzerinden ortalama 3.67 puan aldı.

Aşağıdaki haritayı kullanarak İzmir Adnan Menderes Havaalanı nerede bulunduğunu görebilirsiniz. Yol tarifi almak için tıklayınız

Haritayı daha büyük görüntülemek için lütfen buraya tıklayınız

Yol tarifi uygulamasını kullanarak İzmir Adnan Menderes Havaalanı konumuna nasıl gidilebileceğini öğrenebilirsiniz. Aşağıdaki formda nereden alanına yolculuğa başlanacak adresi girerek "Tarif et" butonuna tıklayınız. Tarifler ve harita, sorgu sonucunda yine aşağıda görüntülenecektir. Yol tarifi metnindeki satırlara tıklayarak ilgili yönergenin konumunu harita üzerinde görüntüleyebilirsiniz.

nereden:
nereye: İzmir Adnan Menderes Havaalanı

Aşağıdaki formu kullanarak İzmir Adnan Menderes Havaalanı ile irtibata geçebilirsiniz. Buraya yazılan mesaj ilgili kuruluşun veritabanımızdaki kayıtlı e-posta adresine gönderilecektir.

Resmi kurumlar (Bakanlık, valilik vb.) ile iletişim kurarken bu kurumlardan sağlıklı destek alabilmek için isim soyisim, adres ve telefon bilgileri ve mümkünse T.C Kimlik Numarası da belirtiniz.

Yandaki toplama işleminin sonucunu aşağıya giriniz: dört + beş

Yükleniyor...