Adres: Zeytinburnu, Adnan Menderes Blv, Maltepe, , İstanbul, Türkiye


Adnan Menderes Anıt Mezarı, İstanbul ili Zeytinburnu ilçesinin Maltepe Mah. mahallesinde (Adnan Menderes Blv) yer alıyor. Adnan Menderes Anıt Mezarı yerleşkesine nasıl gidilebileceğini yol tarifi sayfalarımızdan öğrenebilirsiniz. Adnan Menderes Anıt Mezarı nerede? olduğunu harita sayfalarından öğrenebilirsiniz.

Aşağıdaki haritayı kullanarak Adnan Menderes Anıt Mezarı nerede bulunduğunu görebilirsiniz. Yol tarifi almak için tıklayınız

Yol tarifi uygulamasını kullanarak Adnan Menderes Anıt Mezarı konumuna nasıl gidilebileceğini öğrenebilirsiniz. Aşağıdaki formda nereden alanına yolculuğa başlanacak adresi girerek "Tarif et" butonuna tıklayınız. Tarifler ve harita, sorgu sonucunda yine aşağıda görüntülenecektir. Yol tarifi metnindeki satırlara tıklayarak ilgili yönergenin konumunu harita üzerinde görüntüleyebilirsiniz.

nereden:
nereye: Adnan Menderes Anıt Mezarı

0 görüş var

Adnan Menderes Anıt Mezarı adlı mekan, 25 ziyaretçi tarafından yapılan değerlendirme sonucu 5 üzerinden 4.12 puan almıştır.
Adnan Menderes Anıt Mezarı
Maltepe Mah.Adnan Menderes Blv, Zeytinburnu, İstanbul.
Adnan Menderes Anıt Mezarı

Aşağıdaki formu kullanarak Adnan Menderes Anıt Mezarı ile irtibata geçebilirsiniz. Buraya yazılan mesaj ilgili kuruluşun veritabanımızdaki kayıtlı e-posta adresine gönderilecektir.

Resmi kurumlar (Bakanlık, valilik vb.) ile iletişim kurarken bu kurumlardan sağlıklı destek alabilmek için isim soyisim, adres ve telefon bilgileri ve mümkünse T.C Kimlik Numarası da belirtiniz.

Yandaki toplama işleminin sonucunu aşağıya giriniz: dört + beş

Yükleniyor...