Tel: (0232) 244 7213

Adres: 173 Sk. No: 1 Basınsitesi, Karabağlar, İzmir, Türkiye


Adnan Mazıcı İlköğretim Okulu, İzmir ili Karabağlar ilçesinde yer alıyor. Adnan Mazıcı İlköğretim Okulu yerleşkesine nasıl gidilebileceğini yol tarifi sayfalarımızdan öğrenebilirsiniz. Adnan Mazıcı İlköğretim Okulu nerede? olduğunu harita sayfalarından öğrenebilirsiniz.

Aşağıdaki haritayı kullanarak Adnan Mazıcı İlköğretim Okulu nerede bulunduğunu görebilirsiniz. Yol tarifi almak için tıklayınız

Yol tarifi uygulamasını kullanarak Adnan Mazıcı İlköğretim Okulu konumuna nasıl gidilebileceğini öğrenebilirsiniz. Aşağıdaki formda nereden alanına yolculuğa başlanacak adresi girerek "Tarif et" butonuna tıklayınız. Tarifler ve harita, sorgu sonucunda yine aşağıda görüntülenecektir. Yol tarifi metnindeki satırlara tıklayarak ilgili yönergenin konumunu harita üzerinde görüntüleyebilirsiniz.

nereden:
nereye: Adnan Mazıcı İlköğretim Okulu

1 görüş var

  • bu yıl kızım okulunuzda yeni öğretim yılına başladı .4.a sınıfındaki öğretiminden çok mutlu .hemen okuluna veöğretmenine alışması bizim için çok önemliydi .sınıf arkadaşlarına öğretmenine çok teşekkür ederim.

    Misafir, 27.10.2010 15:41:00

Adnan Mazıcı İlköğretim Okulu adlı mekan, 16 ziyaretçi tarafından yapılan değerlendirme sonucu 5 üzerinden 3.56 puan almıştır.
Adnan Mazıcı İlköğretim Okulu
, Karabağlar, İzmir.
+90(0232) 244 7213 Adnan Mazıcı İlköğretim Okulu

Aşağıdaki formu kullanarak Adnan Mazıcı İlköğretim Okulu ile irtibata geçebilirsiniz. Buraya yazılan mesaj ilgili kuruluşun veritabanımızdaki kayıtlı e-posta adresine gönderilecektir.

Resmi kurumlar (Bakanlık, valilik vb.) ile iletişim kurarken bu kurumlardan sağlıklı destek alabilmek için isim soyisim, adres ve telefon bilgileri ve mümkünse T.C Kimlik Numarası da belirtiniz.

Yandaki toplama işleminin sonucunu aşağıya giriniz: dört + beş

Yükleniyor...