Tel: (0216) 370 9817

Adres: Zümrütevler Mah. Hanımeli Cad. No : 21, Maltepe, İstanbul, Türkiye


Adnan Kahveci İlköğretim Okulu, İstanbul ili Maltepe ilçesinin Zümrütevler Mah. mahallesinde (Hanımeli Caddesi) yer alıyor. Adnan Kahveci İlköğretim Okulu yerleşkesine nasıl gidilebileceğini yol tarifi sayfalarımızdan öğrenebilirsiniz. Adnan Kahveci İlköğretim Okulu nerede? olduğunu harita sayfalarından öğrenebilirsiniz.

Aşağıdaki haritayı kullanarak Adnan Kahveci İlköğretim Okulu nerede bulunduğunu görebilirsiniz. Yol tarifi almak için tıklayınız

Yol tarifi uygulamasını kullanarak Adnan Kahveci İlköğretim Okulu konumuna nasıl gidilebileceğini öğrenebilirsiniz. Aşağıdaki formda nereden alanına yolculuğa başlanacak adresi girerek "Tarif et" butonuna tıklayınız. Tarifler ve harita, sorgu sonucunda yine aşağıda görüntülenecektir. Yol tarifi metnindeki satırlara tıklayarak ilgili yönergenin konumunu harita üzerinde görüntüleyebilirsiniz.

nereden:
nereye: Adnan Kahveci İlköğretim Okulu

0 görüş var

Adnan Kahveci İlköğretim Okulu adlı mekan, 40 ziyaretçi tarafından yapılan değerlendirme sonucu 5 üzerinden 3.48 puan almıştır.
Adnan Kahveci İlköğretim Okulu
Zümrütevler Mah.Hanımeli Caddesi, Maltepe, İstanbul.
+90(0216) 370 9817 Adnan Kahveci İlköğretim Okulu

Aşağıdaki formu kullanarak Adnan Kahveci İlköğretim Okulu ile irtibata geçebilirsiniz. Buraya yazılan mesaj ilgili kuruluşun veritabanımızdaki kayıtlı e-posta adresine gönderilecektir.

Resmi kurumlar (Bakanlık, valilik vb.) ile iletişim kurarken bu kurumlardan sağlıklı destek alabilmek için isim soyisim, adres ve telefon bilgileri ve mümkünse T.C Kimlik Numarası da belirtiniz.

Yandaki toplama işleminin sonucunu aşağıya giriniz: dört + beş

Yükleniyor...