Tel: (0332) 235 4273

Adres: Ferit Paşa Mah. Kerkük Cad. Kıbrıs Sok. No: 4 42060, Selçuklu, Konya, Türkiye


Adnan Hadiye Sürmegöz İlköğretim Okulu, Konya ili Selçuklu ilçesinin Feritpaşa Mah. mahallesinde (Güvence Sokak) yer alıyor. Adnan Hadiye Sürmegöz İlköğretim Okulu yerleşkesine nasıl gidilebileceğini yol tarifi sayfalarımızdan öğrenebilirsiniz. Adnan Hadiye Sürmegöz İlköğretim Okulu nerede? olduğunu harita sayfalarından öğrenebilirsiniz.

Aşağıdaki haritayı kullanarak Adnan Hadiye Sürmegöz İlköğretim Okulu nerede bulunduğunu görebilirsiniz. Yol tarifi almak için tıklayınız

Yol tarifi uygulamasını kullanarak Adnan Hadiye Sürmegöz İlköğretim Okulu konumuna nasıl gidilebileceğini öğrenebilirsiniz. Aşağıdaki formda nereden alanına yolculuğa başlanacak adresi girerek "Tarif et" butonuna tıklayınız. Tarifler ve harita, sorgu sonucunda yine aşağıda görüntülenecektir. Yol tarifi metnindeki satırlara tıklayarak ilgili yönergenin konumunu harita üzerinde görüntüleyebilirsiniz.

nereden:
nereye: Adnan Hadiye Sürmegöz İlköğretim Okulu

1 görüş var

  • çok iyi güzel bir okul çok beğndim

    Misafir, 04.12.2010 23:06:00

Adnan Hadiye Sürmegöz İlköğretim Okulu adlı mekan, 64 ziyaretçi tarafından yapılan değerlendirme sonucu 5 üzerinden 3.42 puan almıştır.
Adnan Hadiye Sürmegöz İlköğretim Okulu
Feritpaşa Mah.Güvence Sokak, Selçuklu, Konya.
+90(0332) 235 4273 Adnan Hadiye Sürmegöz İlköğretim Okulu

Aşağıdaki formu kullanarak Adnan Hadiye Sürmegöz İlköğretim Okulu ile irtibata geçebilirsiniz. Buraya yazılan mesaj ilgili kuruluşun veritabanımızdaki kayıtlı e-posta adresine gönderilecektir.

Resmi kurumlar (Bakanlık, valilik vb.) ile iletişim kurarken bu kurumlardan sağlıklı destek alabilmek için isim soyisim, adres ve telefon bilgileri ve mümkünse T.C Kimlik Numarası da belirtiniz.

Yandaki toplama işleminin sonucunu aşağıya giriniz: dört + beş

Yükleniyor...