Tel: (0212) 679 7795

Adres: 74. Sok. No: 99 Safran Market Yeşiltepe Mh. Zeytinburnu, , İstanbul, Türkiye


Adıyamanlı Meşdur Çiğ Köfteci Abuzer Usta, İstanbul ili Zeytinburnu ilçesinin Yeşiltepe Mah. mahallesinde (74. Sokak) yer alıyor. Adıyamanlı Meşdur Çiğ Köfteci Abuzer Usta yerleşkesine nasıl gidilebileceğini yol tarifi sayfalarımızdan öğrenebilirsiniz. Adıyamanlı Meşdur Çiğ Köfteci Abuzer Usta nerede? olduğunu harita sayfalarından öğrenebilirsiniz.

Aşağıdaki haritayı kullanarak Adıyamanlı Meşdur Çiğ Köfteci Abuzer Usta nerede bulunduğunu görebilirsiniz. Yol tarifi almak için tıklayınız

Yol tarifi uygulamasını kullanarak Adıyamanlı Meşdur Çiğ Köfteci Abuzer Usta konumuna nasıl gidilebileceğini öğrenebilirsiniz. Aşağıdaki formda nereden alanına yolculuğa başlanacak adresi girerek "Tarif et" butonuna tıklayınız. Tarifler ve harita, sorgu sonucunda yine aşağıda görüntülenecektir. Yol tarifi metnindeki satırlara tıklayarak ilgili yönergenin konumunu harita üzerinde görüntüleyebilirsiniz.

nereden:
nereye: Adıyamanlı Meşdur Çiğ Köfteci Abuzer Usta

0 görüş var

Adıyamanlı Meşdur Çiğ Köfteci Abuzer Usta adlı mekan, 7 ziyaretçi tarafından yapılan değerlendirme sonucu 5 üzerinden 3.29 puan almıştır.
Adıyamanlı Meşdur Çiğ Köfteci Abuzer Usta
Yeşiltepe Mah.74. Sokak, Zeytinburnu, İstanbul.
+90(0212) 679 7795 Adıyamanlı Meşdur Çiğ Köfteci Abuzer Usta

Aşağıdaki formu kullanarak Adıyamanlı Meşdur Çiğ Köfteci Abuzer Usta ile irtibata geçebilirsiniz. Buraya yazılan mesaj ilgili kuruluşun veritabanımızdaki kayıtlı e-posta adresine gönderilecektir.

Resmi kurumlar (Bakanlık, valilik vb.) ile iletişim kurarken bu kurumlardan sağlıklı destek alabilmek için isim soyisim, adres ve telefon bilgileri ve mümkünse T.C Kimlik Numarası da belirtiniz.

Yandaki toplama işleminin sonucunu aşağıya giriniz: dört + beş

Yükleniyor...