Adıyaman Aile ve Sosyal Politikalar Bakanlığı İl Müdürlüğü logo

Tel: (0416) 216 1082

Adres: Barbaros Hayrettin Mh. Haydar Efendi Caddesi 1622 Sokak No: 5 Merkez, Adıyaman, Türkiye


Adıyaman Aile ve Sosyal Politikalar Bakanlığı İl Müdürlüğü, Adıyaman ili Adıyaman Merkez ilçesinin Barbaros Hayrettin Mah. mahallesinde yer alıyor. Adıyaman Aile ve Sosyal Politikalar Bakanlığı İl Müdürlüğü yerleşkesine nasıl gidilebileceğini yol tarifi sayfalarımızdan öğrenebilirsiniz. Adıyaman Aile ve Sosyal Politikalar Bakanlığı İl Müdürlüğü nerede? olduğunu harita sayfalarından öğrenebilirsiniz.


Aşağıdaki haritayı kullanarak Adıyaman Aile ve Sosyal Politikalar Bakanlığı İl Müdürlüğü nerede bulunduğunu görebilirsiniz. Yol tarifi almak için tıklayınız

Haritayı daha büyük görüntülemek için lütfen buraya tıklayınız

Yol tarifi uygulamasını kullanarak Adıyaman Aile ve Sosyal Politikalar Bakanlığı İl Müdürlüğü konumuna nasıl gidilebileceğini öğrenebilirsiniz. Aşağıdaki formda nereden alanına yolculuğa başlanacak adresi girerek "Tarif et" butonuna tıklayınız. Tarifler ve harita, sorgu sonucunda yine aşağıda görüntülenecektir. Yol tarifi metnindeki satırlara tıklayarak ilgili yönergenin konumunu harita üzerinde görüntüleyebilirsiniz.

nereden:
nereye: Adıyaman Aile ve Sosyal Politikalar Bakanlığı İl Müdürlüğü

Aşağıdaki formu kullanarak Adıyaman Aile ve Sosyal Politikalar Bakanlığı İl Müdürlüğü ile irtibata geçebilirsiniz. Buraya yazılan mesaj ilgili kuruluşun veritabanımızdaki kayıtlı e-posta adresine gönderilecektir.

Resmi kurumlar (Bakanlık, valilik vb.) ile iletişim kurarken bu kurumlardan sağlıklı destek alabilmek için isim soyisim, adres ve telefon bilgileri ve mümkünse T.C Kimlik Numarası da belirtiniz.

Yandaki toplama işleminin sonucunu aşağıya giriniz: dört + beş

Yükleniyor...