Tel: (0216) 325 6444 veya (0216) 325 6444

Adres: Tophanelioğlu Caddesi, No: 39, Koşuyolu, Üsküdar, , İstanbul, Türkiye


Validebağ Adile Sultan Kasrı Kültür Merkezi, İstanbul ili Üsküdar ilçesinin Altunızade Mah. mahallesinde yer alıyor. Validebağ Adile Sultan Kasrı Kültür Merkezi yerleşkesine nasıl gidilebileceğini yol tarifi sayfalarımızdan öğrenebilirsiniz. Validebağ Adile Sultan Kasrı Kültür Merkezi nerede? olduğunu harita sayfalarından öğrenebilirsiniz.


Validebağ Adile Sultan Kasrı Öğretmenevi ve Akşam Sanat Okulu

Aşağıdaki haritayı kullanarak Validebağ Adile Sultan Kasrı Kültür Merkezi nerede bulunduğunu görebilirsiniz. Yol tarifi almak için tıklayınız

Yol tarifi uygulamasını kullanarak Validebağ Adile Sultan Kasrı Kültür Merkezi konumuna nasıl gidilebileceğini öğrenebilirsiniz. Aşağıdaki formda nereden alanına yolculuğa başlanacak adresi girerek "Tarif et" butonuna tıklayınız. Tarifler ve harita, sorgu sonucunda yine aşağıda görüntülenecektir. Yol tarifi metnindeki satırlara tıklayarak ilgili yönergenin konumunu harita üzerinde görüntüleyebilirsiniz.

nereden:
nereye: Validebağ Adile Sultan Kasrı Kültür Merkezi

0 görüş var

Validebağ Adile Sultan Kasrı Kültür Merkezi adlı mekan, 26 ziyaretçi tarafından yapılan değerlendirme sonucu 5 üzerinden 3.27 puan almıştır.
Validebağ Adile Sultan Kasrı Kültür Merkezi
Altunızade Mah., Üsküdar, İstanbul.
+90(0216) 325 6444 Validebağ Adile Sultan Kasrı Kültür Merkezi

Aşağıdaki formu kullanarak Validebağ Adile Sultan Kasrı Kültür Merkezi ile irtibata geçebilirsiniz. Buraya yazılan mesaj ilgili kuruluşun veritabanımızdaki kayıtlı e-posta adresine gönderilecektir.

Resmi kurumlar (Bakanlık, valilik vb.) ile iletişim kurarken bu kurumlardan sağlıklı destek alabilmek için isim soyisim, adres ve telefon bilgileri ve mümkünse T.C Kimlik Numarası da belirtiniz.

Yandaki toplama işleminin sonucunu aşağıya giriniz: dört + beş

Yükleniyor...