Tel: (0216) 389 5884 veya (0850) 224 2335

Adres: Esentepe Mh. Anadolu Caddesi, No: 7, Pk: 34870, Kartal, İstanbul, Türkiye


Adel Kalemcilik Ticaret ve Sanayi A.Ş., İstanbul ili Kartal ilçesinin Esentepe Mah. mahallesinde (Anadolu Caddesi) yer alıyor. Adel Kalemcilik Ticaret ve Sanayi A.Ş. yerleşkesine nasıl gidilebileceğini yol tarifi sayfalarımızdan öğrenebilirsiniz. Adel Kalemcilik Ticaret ve Sanayi A.Ş. nerede? olduğunu harita sayfalarından öğrenebilirsiniz.

Ağaç cıdarlı kurşun, boya kalemleri ve diğer kırtasiye ürünleri üretimi, bunun için inşaat yapmak, makine ve teçhizat ithal etmek, satın almak, tesisler kurmak ve işletmek, kiralamak kuruluşlara ve kurulmuş ortaklıklara iştirak etmek, tesislerde imal edilen mamullerin satışını yapmak, ihracatını yapmak Şirket maksat ve mevzuu için bütün hakları iktisap ve borçları iltizam edebilir, bu çerçeve içinde maksat ve mevzuunun tahakkuku için şirket gayrimenkul, menkul, makina tesisat, teçhizat ve benzerleri ile makina ve nakil vasıtalarını satın alabilir, kiralayabilir, devir ve temlik edebilir. . . . . . . Şirket sahibi bulunduğu gayrimenkuller üzerinde kendesini ve üçüncü şahısların her türlü borçlarını teminen ipotek tesis edebilir, alacaklarını sağlamlaştırmak amacıyla ipotek alabilir keza menkullerini kendisinin ve üçüncü şahısların borçlarına karşılık teminat olmak üzere rehin edebilir, bunlar üzerinde ticari işletme rehni tesis edebilir ve şirket lehine rehin alabilir gerçek yada tüzel üçüncü şahıslar lehine her türlü ayni veya nakdi kefalet verebilir, Şirketin üçüncü kişiler lehine teminat garanti kefalet vermesi veya ipotek dahil rehin hakkı tesis etmesi hususlarında Sermaye Piyasası Kurulu tarafından yapılan düzenlenlemelere öncelikle uyulur ve şirketin 12. 6. 1996 ve 7. 4. 2010 tarihinde tescil edilen tadil tasarılarında yazılı olan diğer işler.


1 görüş var

    Adel Kalemcilik Ticaret ve Sanayi A.Ş.
    Toplam 33 oy sonucu 5 üzerinden ortalama 4.58 puan aldı.
  • İyi günler Sizin ürünlerinizin İranın Tebriz bölgesi için ithalati ile ilgili özellikle kalem çeşitleri ile ilgili bilgi almak için bir kaç sorum olacaktır. Ürürlerinizin çeşileri ve katalogları ve mümkünse fiyat listesini öğrenebilmek için yardımcı olabilirmisiniz? İyi çalışmalar. Saeid

    35/ 5 yıldız
    ,

Aşağıdaki haritayı kullanarak Adel Kalemcilik Ticaret ve Sanayi A.Ş. nerede bulunduğunu görebilirsiniz. Yol tarifi almak için tıklayınız

Haritayı daha büyük görüntülemek için lütfen buraya tıklayınız

Yol tarifi uygulamasını kullanarak Adel Kalemcilik Ticaret ve Sanayi A.Ş. konumuna nasıl gidilebileceğini öğrenebilirsiniz. Aşağıdaki formda nereden alanına yolculuğa başlanacak adresi girerek "Tarif et" butonuna tıklayınız. Tarifler ve harita, sorgu sonucunda yine aşağıda görüntülenecektir. Yol tarifi metnindeki satırlara tıklayarak ilgili yönergenin konumunu harita üzerinde görüntüleyebilirsiniz.

nereden:
nereye: Adel Kalemcilik Ticaret ve Sanayi A.Ş.