Tel: (0216) 389 5884

Adres: Esentepe Mahallesi, Anadolu Caddesi, No:7 34870, Esentepe, , İstanbul, Türkiye


Adel Kalemcilik Ticaret ve Sanayi A.Ş., İstanbul ili Kartal ilçesinin Esentepe Mah. mahallesinde (Kayakent Sokak) yer alıyor. Adel Kalemcilik Ticaret ve Sanayi A.Ş. yerleşkesine nasıl gidilebileceğini yol tarifi sayfalarımızdan öğrenebilirsiniz. Adel Kalemcilik Ticaret ve Sanayi A.Ş. nerede? olduğunu harita sayfalarından öğrenebilirsiniz.

Ağaç cıdarlı kurşun, boya kalemleri ve diğer kırtasiye ürünleri üretimi, bunun için inşaat yapmak, makine ve teçhizat ithal etmek, satın almak, tesisler kurmak ve işletmek, kiralamak kuruluşlara ve kurulmuş ortaklıklara iştirak etmek, tesislerde imal edilen mamullerin satışını yapmak, ihracatını yapmak Şirket maksat ve mevzuu için bütün hakları iktisap ve borçları iltizam edebilir, bu çerçeve içinde maksat ve mevzuunun tahakkuku için şirket gayrimenkul, menkul, makina tesisat, teçhizat ve benzerleri ile makina ve nakil vasıtalarını satın alabilir, kiralayabilir, devir ve temlik edebilir. . . . . . . Şirket sahibi bulunduğu gayrimenkuller üzerinde kendesini ve üçüncü şahısların her türlü borçlarını teminen ipotek tesis edebilir, alacaklarını sağlamlaştırmak amacıyla ipotek alabilir keza menkullerini kendisinin ve üçüncü şahısların borçlarına karşılık teminat olmak üzere rehin edebilir, bunlar üzerinde ticari işletme rehni tesis edebilir ve şirket lehine rehin alabilir gerçek yada tüzel üçüncü şahıslar lehine her türlü ayni veya nakdi kefalet verebilir, Şirketin üçüncü kişiler lehine teminat garanti kefalet vermesi veya ipotek dahil rehin hakkı tesis etmesi hususlarında Sermaye Piyasası Kurulu tarafından yapılan düzenlenlemelere öncelikle uyulur ve şirketin 12. 6. 1996 ve 7. 4. 2010 tarihinde tescil edilen tadil tasarılarında yazılı olan diğer işler.

Aşağıdaki haritayı kullanarak Adel Kalemcilik Ticaret ve Sanayi A.Ş. nerede bulunduğunu görebilirsiniz. Yol tarifi >

Yol tarifi uygulamasını kullanarak Adel Kalemcilik Ticaret ve Sanayi A.Ş. konumuna nasıl gidilebileceğini öğrenebilirsiniz. Aşağıdaki formda nereden alanına yolculuğa başlanacak adresi girerek "Tarif et" butonuna tıklayınız. Tarifler ve harita, sorgu sonucunda yine aşağıda görüntülenecektir. Yol tarifi metnindeki satırlara tıklayarak ilgili yönergenin konumunu harita üzerinde görüntüleyebilirsiniz.

nereden:
nereye: Adel Kalemcilik Ticaret ve Sanayi A.Ş.

0 görüş var

Adel Kalemcilik Ticaret ve Sanayi A.Ş. adlı mekan, 31 ziyaretçi tarafından yapılan değerlendirme sonucu 5 üzerinden 3.58 puan almıştır.
Adel Kalemcilik Ticaret ve Sanayi A.Ş.
Esentepe Mah.Kayakent Sokak, Kartal, İstanbul.
+90(0216) 389 5884 Adel Kalemcilik Ticaret ve Sanayi A.Ş.

Aşağıdaki formu kullanarak Adel Kalemcilik Ticaret ve Sanayi A.Ş. ile irtibata geçebilirsiniz. Buraya yazılan mesaj ilgili kuruluşun veritabanımızdaki kayıtlı e-posta adresine gönderilecektir.

Resmi kurumlar (Bakanlık, valilik vb.) ile iletişim kurarken bu kurumlardan sağlıklı destek alabilmek için isim soyisim, adres ve telefon bilgileri ve mümkünse T.C Kimlik Numarası da belirtiniz.

Yandaki toplama işleminin sonucunu aşağıya giriniz: dört + beş

Yükleniyor...