Tel: (0212) 445 9919

Adres: Maslak Cad. Kelebek Sok. No: 3 Kat: 4 Daire: 2 Göztepe Mh. Bağcılar, , İstanbul, Türkiye


Adaş Giyim San. ve Tic. Ltd. Şti., İstanbul ili Bağcılar ilçesinin Göztepe Mah. mahallesinde (Kelebek Sokak) yer alıyor. Adaş Giyim San. ve Tic. Ltd. Şti. yerleşkesine nasıl gidilebileceğini yol tarifi sayfalarımızdan öğrenebilirsiniz. Adaş Giyim San. ve Tic. Ltd. Şti. nerede? olduğunu harita sayfalarından öğrenebilirsiniz.

Konusu ile ilgili her türlü kumaş ve deriden kadın, erkek, çocuk konfeksiyonuı ve spor giyim imlatı, alım ve satımı. . ve an mukavelesinde yazılı olan diğer işler,

Aşağıdaki haritayı kullanarak Adaş Giyim San. ve Tic. Ltd. Şti. nerede bulunduğunu görebilirsiniz. Yol tarifi almak için tıklayınız

Yol tarifi uygulamasını kullanarak Adaş Giyim San. ve Tic. Ltd. Şti. konumuna nasıl gidilebileceğini öğrenebilirsiniz. Aşağıdaki formda nereden alanına yolculuğa başlanacak adresi girerek "Tarif et" butonuna tıklayınız. Tarifler ve harita, sorgu sonucunda yine aşağıda görüntülenecektir. Yol tarifi metnindeki satırlara tıklayarak ilgili yönergenin konumunu harita üzerinde görüntüleyebilirsiniz.

nereden:
nereye: Adaş Giyim San. ve Tic. Ltd. Şti.

0 görüş var

Adaş Giyim San. ve Tic. Ltd. Şti. adlı mekan, 20 ziyaretçi tarafından yapılan değerlendirme sonucu 5 üzerinden 3.55 puan almıştır.
Adaş Giyim San. ve Tic. Ltd. Şti.
Göztepe Mah.Kelebek Sokak, Bağcılar, İstanbul.
+90(0212) 445 9919 Adaş Giyim San. ve Tic. Ltd. Şti.

Aşağıdaki formu kullanarak Adaş Giyim San. ve Tic. Ltd. Şti. ile irtibata geçebilirsiniz. Buraya yazılan mesaj ilgili kuruluşun veritabanımızdaki kayıtlı e-posta adresine gönderilecektir.

Resmi kurumlar (Bakanlık, valilik vb.) ile iletişim kurarken bu kurumlardan sağlıklı destek alabilmek için isim soyisim, adres ve telefon bilgileri ve mümkünse T.C Kimlik Numarası da belirtiniz.

Yandaki toplama işleminin sonucunu aşağıya giriniz: dört + beş

Yükleniyor...