Tel: (0264) 279 4150

Adres: Eski Kandıra Cad. Hoşnut Sokak, No: 3 (ilahiyat Fak. Yanı Ozanlar), Adapazarı, Sakarya, Türkiye


Adapazarı Satso Ticaret Meslek Lisesi, Sakarya ili Adapazarı ilçesinin Cumhuriyet Mah. mahallesinde (195. Sokak) yer alıyor. Adapazarı Satso Ticaret Meslek Lisesi yerleşkesine nasıl gidilebileceğini yol tarifi sayfalarımızdan öğrenebilirsiniz. Adapazarı Satso Ticaret Meslek Lisesi nerede? olduğunu harita sayfalarından öğrenebilirsiniz.

Aşağıdaki haritayı kullanarak Adapazarı Satso Ticaret Meslek Lisesi nerede bulunduğunu görebilirsiniz. Yol tarifi almak için tıklayınız

Yol tarifi uygulamasını kullanarak Adapazarı Satso Ticaret Meslek Lisesi konumuna nasıl gidilebileceğini öğrenebilirsiniz. Aşağıdaki formda nereden alanına yolculuğa başlanacak adresi girerek "Tarif et" butonuna tıklayınız. Tarifler ve harita, sorgu sonucunda yine aşağıda görüntülenecektir. Yol tarifi metnindeki satırlara tıklayarak ilgili yönergenin konumunu harita üzerinde görüntüleyebilirsiniz.

nereden:
nereye: Adapazarı Satso Ticaret Meslek Lisesi

0 görüş var

Adapazarı Satso Ticaret Meslek Lisesi adlı mekan, 54 ziyaretçi tarafından yapılan değerlendirme sonucu 5 üzerinden 3.39 puan almıştır.
Adapazarı Satso Ticaret Meslek Lisesi
Cumhuriyet Mah.195. Sokak, Adapazarı, Sakarya.
+90(0264) 279 4150 Adapazarı Satso Ticaret Meslek Lisesi

Aşağıdaki formu kullanarak Adapazarı Satso Ticaret Meslek Lisesi ile irtibata geçebilirsiniz. Buraya yazılan mesaj ilgili kuruluşun veritabanımızdaki kayıtlı e-posta adresine gönderilecektir.

Resmi kurumlar (Bakanlık, valilik vb.) ile iletişim kurarken bu kurumlardan sağlıklı destek alabilmek için isim soyisim, adres ve telefon bilgileri ve mümkünse T.C Kimlik Numarası da belirtiniz.

Yandaki toplama işleminin sonucunu aşağıya giriniz: dört + beş

Yükleniyor...