Tel: (0264) 277 3669

Adres: Cumhuriyet Mh. Dr. Kamil Sokak, No: 42, Adapazarı, Sakarya, Türkiye


Adapazarı Halk Kütüphanesi, Sakarya ili Adapazarı ilçesinin Cumhuriyet Mah. mahallesinde (Kanarya Sokak) yer alıyor. Adapazarı Halk Kütüphanesi yerleşkesine nasıl gidilebileceğini yol tarifi sayfalarımızdan öğrenebilirsiniz. Adapazarı Halk Kütüphanesi nerede? olduğunu harita sayfalarından öğrenebilirsiniz.

Aşağıdaki haritayı kullanarak Adapazarı Halk Kütüphanesi nerede bulunduğunu görebilirsiniz. Yol tarifi almak için tıklayınız

Yol tarifi uygulamasını kullanarak Adapazarı Halk Kütüphanesi konumuna nasıl gidilebileceğini öğrenebilirsiniz. Aşağıdaki formda nereden alanına yolculuğa başlanacak adresi girerek "Tarif et" butonuna tıklayınız. Tarifler ve harita, sorgu sonucunda yine aşağıda görüntülenecektir. Yol tarifi metnindeki satırlara tıklayarak ilgili yönergenin konumunu harita üzerinde görüntüleyebilirsiniz.

nereden:
nereye: Adapazarı Halk Kütüphanesi

0 görüş var

Aşağıdaki formu kullanarak Adapazarı Halk Kütüphanesi ile irtibata geçebilirsiniz. Buraya yazılan mesaj ilgili kuruluşun veritabanımızdaki kayıtlı e-posta adresine gönderilecektir.

Resmi kurumlar (Bakanlık, valilik vb.) ile iletişim kurarken bu kurumlardan sağlıklı destek alabilmek için isim soyisim, adres ve telefon bilgileri ve mümkünse T.C Kimlik Numarası da belirtiniz.

Yandaki toplama işleminin sonucunu aşağıya giriniz: dört + beş

Yükleniyor...