Adanalı Dürümce Kebap logo

Tel: (0216) 496 5798

Adres: Mehmet Akif Ersoy Mahallesi gün Caddesi no: 9 Sultanbeyli , İstanbul, Türkiye


Adanalı Dürümce Kebap, İstanbul ili Sultanbeyli ilçesinin Mehmet Akif Mah. mahallesinde (Gün Caddesi) yer alıyor. Adanalı Dürümce Kebap yerleşkesine nasıl gidilebileceğini yol tarifi sayfalarımızdan öğrenebilirsiniz. Adanalı Dürümce Kebap nerede? olduğunu harita sayfalarından öğrenebilirsiniz.


Aşağıdaki haritayı kullanarak Adanalı Dürümce Kebap nerede bulunduğunu görebilirsiniz. Yol tarifi almak için tıklayınız

Haritayı daha büyük görüntülemek için lütfen buraya tıklayınız

Yol tarifi uygulamasını kullanarak Adanalı Dürümce Kebap konumuna nasıl gidilebileceğini öğrenebilirsiniz. Aşağıdaki formda nereden alanına yolculuğa başlanacak adresi girerek "Tarif et" butonuna tıklayınız. Tarifler ve harita, sorgu sonucunda yine aşağıda görüntülenecektir. Yol tarifi metnindeki satırlara tıklayarak ilgili yönergenin konumunu harita üzerinde görüntüleyebilirsiniz.

nereden:
nereye: Adanalı Dürümce Kebap

Aşağıdaki formu kullanarak Adanalı Dürümce Kebap ile irtibata geçebilirsiniz. Buraya yazılan mesaj ilgili kuruluşun veritabanımızdaki kayıtlı e-posta adresine gönderilecektir.

Resmi kurumlar (Bakanlık, valilik vb.) ile iletişim kurarken bu kurumlardan sağlıklı destek alabilmek için isim soyisim, adres ve telefon bilgileri ve mümkünse T.C Kimlik Numarası da belirtiniz.

Yandaki toplama işleminin sonucunu aşağıya giriniz: dört + beş

Yükleniyor...