Tel: (0322) 555 1010

Adres: Ptt-adana Çarşı Şubesi, Seyhan, 01010 Karasoku, , Adana, Türkiye


Adana Türk Telekom İl Müdürlüğü, Adana ili Seyhan ilçesinin Karasoku Mah. mahallesinde yer alıyor. Adana Türk Telekom İl Müdürlüğü yerleşkesine nasıl gidilebileceğini yol tarifi sayfalarımızdan öğrenebilirsiniz. Adana Türk Telekom İl Müdürlüğü nerede? olduğunu harita sayfalarından öğrenebilirsiniz.

Aşağıdaki haritayı kullanarak Adana Türk Telekom İl Müdürlüğü nerede bulunduğunu görebilirsiniz. Yol tarifi almak için tıklayınız

Yol tarifi uygulamasını kullanarak Adana Türk Telekom İl Müdürlüğü konumuna nasıl gidilebileceğini öğrenebilirsiniz. Aşağıdaki formda nereden alanına yolculuğa başlanacak adresi girerek "Tarif et" butonuna tıklayınız. Tarifler ve harita, sorgu sonucunda yine aşağıda görüntülenecektir. Yol tarifi metnindeki satırlara tıklayarak ilgili yönergenin konumunu harita üzerinde görüntüleyebilirsiniz.

nereden:
nereye: Adana Türk Telekom İl Müdürlüğü

1 görüş var

  • Türk Telekomdan 2009 yılı ekim ayında idari işler bürosundan emekli oldum.allah diğer arkadaşlara emeklilik nasip eylesin çok memnunum telekomdan emekli olduğum için çalışma şartları çok iyi imkanım olsada şimdi yeniden emekli olsam dahi çalışmak isterim böyle güzide bir kuruluşta Bölge Müdürümüz Ramazan Beye selam eder işlerinde başarılar dilerim.

    UĞUR KÖLEMİŞ

    Misafir, 14.09.2010 18:28:00

Adana Türk Telekom İl Müdürlüğü adlı mekan, 35 ziyaretçi tarafından yapılan değerlendirme sonucu 5 üzerinden 3.6 puan almıştır.
Adana Türk Telekom İl Müdürlüğü
Karasoku Mah., Seyhan, Adana.
+90(0322) 555 1010 Adana Türk Telekom İl Müdürlüğü

Aşağıdaki formu kullanarak Adana Türk Telekom İl Müdürlüğü ile irtibata geçebilirsiniz. Buraya yazılan mesaj ilgili kuruluşun veritabanımızdaki kayıtlı e-posta adresine gönderilecektir.

Resmi kurumlar (Bakanlık, valilik vb.) ile iletişim kurarken bu kurumlardan sağlıklı destek alabilmek için isim soyisim, adres ve telefon bilgileri ve mümkünse T.C Kimlik Numarası da belirtiniz.

Yandaki toplama işleminin sonucunu aşağıya giriniz: dört + beş

Yükleniyor...