Tel: (0322) 232 5333

Adres: Karslılar Mah.Süleyman Demirel Bulvarı - Çukurova / ADANA Adana, Türkiye


Adana Kız Lisesi, Adana ili Çukurova ilçesinin Karslılar Mah. mahallesinde (82031. Sokak) yer alıyor. Adana Kız Lisesi yerleşkesine nasıl gidilebileceğini yol tarifi sayfalarımızdan öğrenebilirsiniz. Adana Kız Lisesi nerede? olduğunu harita sayfalarından öğrenebilirsiniz.


2 görüş var

  Adana Kız Lisesi
  Toplam 40 oy sonucu 5 üzerinden ortalama 3.78 puan aldı.
 • Çok güzel bir okul benimde böyle bir okulum olsa elimden geleni yaparım zaten ben orayı tercih yaptım ama yedek olarak alındım lütfen beni o okula alın çünkü o okulun etkinliklerini,derslerini,öğretmenlerini beğendim hepinize çok teşekkür ederim.

  / 5 yıldız
  ,

 • merhaba bu lisenin tam olarak adresini yazabilirmisiniz?vede bu lisden mezunlar hangi işlere girebiliyor? kısacası tüm bilgileri yazmanızı rica ediyorum.en fazla 1 gün içinde yazın tercih yapmam lazım.

  / 5 yıldız
  ,

Aşağıdaki haritayı kullanarak Adana Kız Lisesi nerede bulunduğunu görebilirsiniz. Yol tarifi almak için tıklayınız

Haritayı daha büyük görüntülemek için lütfen buraya tıklayınız

Yol tarifi uygulamasını kullanarak Adana Kız Lisesi konumuna nasıl gidilebileceğini öğrenebilirsiniz. Aşağıdaki formda nereden alanına yolculuğa başlanacak adresi girerek "Tarif et" butonuna tıklayınız. Tarifler ve harita, sorgu sonucunda yine aşağıda görüntülenecektir. Yol tarifi metnindeki satırlara tıklayarak ilgili yönergenin konumunu harita üzerinde görüntüleyebilirsiniz.

nereden:
nereye: Adana Kız Lisesi

Aşağıdaki formu kullanarak Adana Kız Lisesi ile irtibata geçebilirsiniz. Buraya yazılan mesaj ilgili kuruluşun veritabanımızdaki kayıtlı e-posta adresine gönderilecektir.

Resmi kurumlar (Bakanlık, valilik vb.) ile iletişim kurarken bu kurumlardan sağlıklı destek alabilmek için isim soyisim, adres ve telefon bilgileri ve mümkünse T.C Kimlik Numarası da belirtiniz.

Yandaki toplama işleminin sonucunu aşağıya giriniz: dört + beş

Yükleniyor...