Tel: (0322) 435 0380 veya (0322) 435 7859

Adres: Adana Şakirpaşa Havaalanı, Pk: 01330, Seyhan, Adana, Türkiye


Adana Şakirpaşa Havaalanı, Adana ili Seyhan ilçesinin Şakirpaşa Mah. mahallesinde yer alıyor. Adana Şakirpaşa Havaalanı yerleşkesine nasıl gidilebileceğini yol tarifi sayfalarımızdan öğrenebilirsiniz. Adana Şakirpaşa Havaalanı nerede? olduğunu harita sayfalarından öğrenebilirsiniz.


0 görüş var

    Adana Şakirpaşa Havaalanı
    Toplam 46 oy sonucu 5 üzerinden ortalama 3.7 puan aldı.

Aşağıdaki haritayı kullanarak Adana Şakirpaşa Havaalanı nerede bulunduğunu görebilirsiniz. Yol tarifi almak için tıklayınız

Haritayı daha büyük görüntülemek için lütfen buraya tıklayınız

Yol tarifi uygulamasını kullanarak Adana Şakirpaşa Havaalanı konumuna nasıl gidilebileceğini öğrenebilirsiniz. Aşağıdaki formda nereden alanına yolculuğa başlanacak adresi girerek "Tarif et" butonuna tıklayınız. Tarifler ve harita, sorgu sonucunda yine aşağıda görüntülenecektir. Yol tarifi metnindeki satırlara tıklayarak ilgili yönergenin konumunu harita üzerinde görüntüleyebilirsiniz.

nereden:
nereye: Adana Şakirpaşa Havaalanı

Aşağıdaki formu kullanarak Adana Şakirpaşa Havaalanı ile irtibata geçebilirsiniz. Buraya yazılan mesaj ilgili kuruluşun veritabanımızdaki kayıtlı e-posta adresine gönderilecektir.

Resmi kurumlar (Bakanlık, valilik vb.) ile iletişim kurarken bu kurumlardan sağlıklı destek alabilmek için isim soyisim, adres ve telefon bilgileri ve mümkünse T.C Kimlik Numarası da belirtiniz.

Yandaki toplama işleminin sonucunu aşağıya giriniz: dört + beş

Yükleniyor...