Tel: (0216) 309 9389

Adres: Gülay Sok. No: 21 Bölge Trafik Arka Sokağı Orta Mh. Soğanlık Kartal, , İstanbul, Türkiye


    kategoriler: firma
  • kargo
  • Bu firma 7 senedir faal

Adana Ekspres, İstanbul ili Kartal ilçesinin Orta Mah. mahallesinde (Gülay Sokak) yer alıyor. Adana Ekspres yerleşkesine nasıl gidilebileceğini yol tarifi sayfalarımızdan öğrenebilirsiniz. Adana Ekspres nerede? olduğunu harita sayfalarından öğrenebilirsiniz.

Yurtiçi ve yurt dışında kara hava ve deniz yolları ile eşya ve yolcu taşımacılığı. . ve anamukavelesinde yazılı olan diğer işler

Aşağıdaki haritayı kullanarak Adana Ekspres nerede bulunduğunu görebilirsiniz. Yol tarifi almak için tıklayınız

Yol tarifi uygulamasını kullanarak Adana Ekspres konumuna nasıl gidilebileceğini öğrenebilirsiniz. Aşağıdaki formda nereden alanına yolculuğa başlanacak adresi girerek "Tarif et" butonuna tıklayınız. Tarifler ve harita, sorgu sonucunda yine aşağıda görüntülenecektir. Yol tarifi metnindeki satırlara tıklayarak ilgili yönergenin konumunu harita üzerinde görüntüleyebilirsiniz.

nereden:
nereye: Adana Ekspres

0 görüş var

Aşağıdaki formu kullanarak Adana Ekspres ile irtibata geçebilirsiniz. Buraya yazılan mesaj ilgili kuruluşun veritabanımızdaki kayıtlı e-posta adresine gönderilecektir.

Resmi kurumlar (Bakanlık, valilik vb.) ile iletişim kurarken bu kurumlardan sağlıklı destek alabilmek için isim soyisim, adres ve telefon bilgileri ve mümkünse T.C Kimlik Numarası da belirtiniz.

Yandaki toplama işleminin sonucunu aşağıya giriniz: dört + beş

Yükleniyor...