Tel: (0322) 344 3939

Adres: Kışla Mh. Eğe Bağatur Bulvarı, 01230 Yüreğir, Adana, Türkiye


Adana Askerlik Şubesi, Adana ili Yüreğir ilçesinin Kışla Mah. mahallesinde yer alıyor. Adana Askerlik Şubesi yerleşkesine nasıl gidilebileceğini yol tarifi sayfalarımızdan öğrenebilirsiniz. Adana Askerlik Şubesi nerede? olduğunu harita sayfalarından öğrenebilirsiniz.


0 görüş var

    Adana Askerlik Şubesi
    Toplam 20 oy sonucu 5 üzerinden ortalama 3.6 puan aldı.

Aşağıdaki haritayı kullanarak Adana Askerlik Şubesi nerede bulunduğunu görebilirsiniz. Yol tarifi almak için tıklayınız

Haritayı daha büyük görüntülemek için lütfen buraya tıklayınız

Yol tarifi uygulamasını kullanarak Adana Askerlik Şubesi konumuna nasıl gidilebileceğini öğrenebilirsiniz. Aşağıdaki formda nereden alanına yolculuğa başlanacak adresi girerek "Tarif et" butonuna tıklayınız. Tarifler ve harita, sorgu sonucunda yine aşağıda görüntülenecektir. Yol tarifi metnindeki satırlara tıklayarak ilgili yönergenin konumunu harita üzerinde görüntüleyebilirsiniz.

nereden:
nereye: Adana Askerlik Şubesi

Aşağıdaki formu kullanarak Adana Askerlik Şubesi ile irtibata geçebilirsiniz. Buraya yazılan mesaj ilgili kuruluşun veritabanımızdaki kayıtlı e-posta adresine gönderilecektir.

Resmi kurumlar (Bakanlık, valilik vb.) ile iletişim kurarken bu kurumlardan sağlıklı destek alabilmek için isim soyisim, adres ve telefon bilgileri ve mümkünse T.C Kimlik Numarası da belirtiniz.

Yandaki toplama işleminin sonucunu aşağıya giriniz: dört + beş

Yükleniyor...