Adres: Özel Adana Ağız ve Diş Sğlığı Merkezi, Seyhan, 01120 Kurtuluş, , Adana, Türkiye


Adana Ağız ve Diş Sağlığı Merkezi, Adana ili Seyhan ilçesinin Kurtuluş Mah. mahallesinde yer alıyor. Adana Ağız ve Diş Sağlığı Merkezi yerleşkesine nasıl gidilebileceğini yol tarifi sayfalarımızdan öğrenebilirsiniz. Adana Ağız ve Diş Sağlığı Merkezi nerede? olduğunu harita sayfalarından öğrenebilirsiniz.

Aşağıdaki haritayı kullanarak Adana Ağız ve Diş Sağlığı Merkezi nerede bulunduğunu görebilirsiniz. Yol tarifi almak için tıklayınız

Yol tarifi uygulamasını kullanarak Adana Ağız ve Diş Sağlığı Merkezi konumuna nasıl gidilebileceğini öğrenebilirsiniz. Aşağıdaki formda nereden alanına yolculuğa başlanacak adresi girerek "Tarif et" butonuna tıklayınız. Tarifler ve harita, sorgu sonucunda yine aşağıda görüntülenecektir. Yol tarifi metnindeki satırlara tıklayarak ilgili yönergenin konumunu harita üzerinde görüntüleyebilirsiniz.

nereden:
nereye: Adana Ağız ve Diş Sağlığı Merkezi

0 görüş var

Adana Ağız ve Diş Sağlığı Merkezi adlı mekan, 8 ziyaretçi tarafından yapılan değerlendirme sonucu 5 üzerinden 3.5 puan almıştır.
Adana Ağız ve Diş Sağlığı Merkezi
Kurtuluş Mah., Seyhan, Adana.
Adana Ağız ve Diş Sağlığı Merkezi

Aşağıdaki formu kullanarak Adana Ağız ve Diş Sağlığı Merkezi ile irtibata geçebilirsiniz. Buraya yazılan mesaj ilgili kuruluşun veritabanımızdaki kayıtlı e-posta adresine gönderilecektir.

Resmi kurumlar (Bakanlık, valilik vb.) ile iletişim kurarken bu kurumlardan sağlıklı destek alabilmek için isim soyisim, adres ve telefon bilgileri ve mümkünse T.C Kimlik Numarası da belirtiniz.

Yandaki toplama işleminin sonucunu aşağıya giriniz: dört + beş

Yükleniyor...