Tel: (0312) 480 6481 veya (0312) 324 6484

Adres: İlkadım Mah. Yeşilvadi Sok. No: 13 / A (polis Evi Yanı) Dikmen , Ankara, Türkiye


Ankara Düşünce ve Araştırma Merkezi Derneği, Ankara ili Çankaya ilçesinde yer alıyor. Ankara Düşünce ve Araştırma Merkezi Derneği yerleşkesine nasıl gidilebileceğini yol tarifi sayfalarımızdan öğrenebilirsiniz. Ankara Düşünce ve Araştırma Merkezi Derneği nerede? olduğunu harita sayfalarından öğrenebilirsiniz.


Aşağıdaki haritayı kullanarak Ankara Düşünce ve Araştırma Merkezi Derneği nerede bulunduğunu görebilirsiniz. Yol tarifi almak için tıklayınız

Haritayı daha büyük görüntülemek için lütfen buraya tıklayınız

Yol tarifi uygulamasını kullanarak Ankara Düşünce ve Araştırma Merkezi Derneği konumuna nasıl gidilebileceğini öğrenebilirsiniz. Aşağıdaki formda nereden alanına yolculuğa başlanacak adresi girerek "Tarif et" butonuna tıklayınız. Tarifler ve harita, sorgu sonucunda yine aşağıda görüntülenecektir. Yol tarifi metnindeki satırlara tıklayarak ilgili yönergenin konumunu harita üzerinde görüntüleyebilirsiniz.

nereden:
nereye: Ankara Düşünce ve Araştırma Merkezi Derneği

Aşağıdaki formu kullanarak Ankara Düşünce ve Araştırma Merkezi Derneği ile irtibata geçebilirsiniz. Buraya yazılan mesaj ilgili kuruluşun veritabanımızdaki kayıtlı e-posta adresine gönderilecektir.

Resmi kurumlar (Bakanlık, valilik vb.) ile iletişim kurarken bu kurumlardan sağlıklı destek alabilmek için isim soyisim, adres ve telefon bilgileri ve mümkünse T.C Kimlik Numarası da belirtiniz.

Yandaki toplama işleminin sonucunu aşağıya giriniz: dört + beş

Yükleniyor...