Adres: Bahçelievler, Sek, Fevziçakmak, , İstanbul, Türkiye


Adalet Bakanlığı Adli Tıp Kurumu, İstanbul ili Bahçelievler ilçesinin Fevzi Çakmak Mah. mahallesinde (Sek) yer alıyor. Adalet Bakanlığı Adli Tıp Kurumu yerleşkesine nasıl gidilebileceğini yol tarifi sayfalarımızdan öğrenebilirsiniz. Adalet Bakanlığı Adli Tıp Kurumu nerede? olduğunu harita sayfalarından öğrenebilirsiniz.

Aşağıdaki haritayı kullanarak Adalet Bakanlığı Adli Tıp Kurumu nerede bulunduğunu görebilirsiniz. Yol tarifi almak için tıklayınız

Yol tarifi uygulamasını kullanarak Adalet Bakanlığı Adli Tıp Kurumu konumuna nasıl gidilebileceğini öğrenebilirsiniz. Aşağıdaki formda nereden alanına yolculuğa başlanacak adresi girerek "Tarif et" butonuna tıklayınız. Tarifler ve harita, sorgu sonucunda yine aşağıda görüntülenecektir. Yol tarifi metnindeki satırlara tıklayarak ilgili yönergenin konumunu harita üzerinde görüntüleyebilirsiniz.

nereden:
nereye: Adalet Bakanlığı Adli Tıp Kurumu

0 görüş var

Adalet Bakanlığı Adli Tıp Kurumu adlı mekan, 20 ziyaretçi tarafından yapılan değerlendirme sonucu 5 üzerinden 3.75 puan almıştır.
Adalet Bakanlığı Adli Tıp Kurumu
Fevzi Çakmak Mah.Sek, Bahçelievler, İstanbul.
Adalet Bakanlığı Adli Tıp Kurumu

Aşağıdaki formu kullanarak Adalet Bakanlığı Adli Tıp Kurumu ile irtibata geçebilirsiniz. Buraya yazılan mesaj ilgili kuruluşun veritabanımızdaki kayıtlı e-posta adresine gönderilecektir.

Resmi kurumlar (Bakanlık, valilik vb.) ile iletişim kurarken bu kurumlardan sağlıklı destek alabilmek için isim soyisim, adres ve telefon bilgileri ve mümkünse T.C Kimlik Numarası da belirtiniz.

Yandaki toplama işleminin sonucunu aşağıya giriniz: dört + beş

Yükleniyor...