İstanbul Yenibosna Adli Tıp Merkezi logo

Tel: (0212) 454 1500

Adres: Çobançeşme Mh. Sanayi Caddesi, Kımız Sokak, No: 1, Yenibosna, Bahçelievler, İstanbul, Türkiye


İstanbul Yenibosna Adli Tıp Merkezi, İstanbul ili Bahçelievler ilçesinin Çobançeşme Mah. mahallesinde (Kımız Sokak) yer alıyor. İstanbul Yenibosna Adli Tıp Merkezi yerleşkesine nasıl gidilebileceğini yol tarifi sayfalarımızdan öğrenebilirsiniz. İstanbul Yenibosna Adli Tıp Merkezi nerede? olduğunu harita sayfalarından öğrenebilirsiniz.


0 görüş var

    İstanbul Yenibosna Adli Tıp Merkezi
    Toplam 20 oy sonucu 5 üzerinden ortalama 3.75 puan aldı.

Aşağıdaki haritayı kullanarak İstanbul Yenibosna Adli Tıp Merkezi nerede bulunduğunu görebilirsiniz. Yol tarifi almak için tıklayınız

Haritayı daha büyük görüntülemek için lütfen buraya tıklayınız

Yol tarifi uygulamasını kullanarak İstanbul Yenibosna Adli Tıp Merkezi konumuna nasıl gidilebileceğini öğrenebilirsiniz. Aşağıdaki formda nereden alanına yolculuğa başlanacak adresi girerek "Tarif et" butonuna tıklayınız. Tarifler ve harita, sorgu sonucunda yine aşağıda görüntülenecektir. Yol tarifi metnindeki satırlara tıklayarak ilgili yönergenin konumunu harita üzerinde görüntüleyebilirsiniz.

nereden:
nereye: İstanbul Yenibosna Adli Tıp Merkezi

Aşağıdaki formu kullanarak İstanbul Yenibosna Adli Tıp Merkezi ile irtibata geçebilirsiniz. Buraya yazılan mesaj ilgili kuruluşun veritabanımızdaki kayıtlı e-posta adresine gönderilecektir.

Resmi kurumlar (Bakanlık, valilik vb.) ile iletişim kurarken bu kurumlardan sağlıklı destek alabilmek için isim soyisim, adres ve telefon bilgileri ve mümkünse T.C Kimlik Numarası da belirtiniz.

Yandaki toplama işleminin sonucunu aşağıya giriniz: dört + beş

Yükleniyor...