Tel: (0212) 324 8856 veya (0212) 283 5380

Adres: Levent Mh. Sarmaşık Sokak, No: 3 Levent, Beşiktaş, İstanbul, Türkiye


Acun Medya, İstanbul ili Beşiktaş ilçesinin Levent Mah. mahallesinde (Karanfil Sokak) yer alıyor. Acun Medya yerleşkesine nasıl gidilebileceğini yol tarifi sayfalarımızdan öğrenebilirsiniz. Acun Medya nerede? olduğunu harita sayfalarından öğrenebilirsiniz.

Amaç ve konusu ile ilgili olarak yurt içinde ve yurt dışında her türlü yarışmalar televizyon ve sahne gözterileri her türlü sinema filmleri belgesel reklam filmleri ve tanıtım filmleri çekmek yayınlamak sahnelemek bunların kugusunu ve görüntü ve ses kayıtlarını yapmak. Kedi üretmiş olduğu bu çalışmaları veya yurt dışında bu konuda yapılmış olan çalışmaları gerek yurt içinde ve gerekse yurt dışında bulunan televizyon ve radyo istasyonlarına ticari kuruluşlara satmak pazarlamak ve şirket aracılık yapmamak kaydı ile faaliyetleri için lüzumlu görülecek her türlü gayrimenkul malları veya gayrimenkuller hükmündeki hakları, her çeşit menkul mallar veya gayrimenkuller üzerindeki her çeşit ayni veya şahsi her türül hakları satın alabilir, trampa takas iktisap, devir veya temellük edebileceği gibi terkin edebilir, elden çıkarabilir veya bunları kiralayabilir, kiraya verebilir, bunlar kapsamında 3. kişilerden her türlü ayni veya şahsi hak iktisap edebiir veya bunları verebilir. Şirketin işleri için lüzumlu görülecek menul ve gayrimenkul mallar ile hak ve tesisler üzerinde şirket için rehin ve ipoek tesis edebilir, kabul edebilir, fek edebilir, hak veya alacaklarının temini ve tahsili için ayni ve şahsi her türlü teminat verebilir, gösterebilir, alabilir, kendi veya başkasının gayrimenkullerini teminat olarak gösterebilir, menkul veya gayrimenkul hak ve tesisler kiralayabilir, inşa eder veya ettirir, işletir, veya işlettirebilir, gayrimenkulleri üzerind irtifaklar, intifa hakları veya kat mülkiyeti tesis edebilir veya 3. kişilere ayni haklar verebilir, Şirket lehine ve aleyhine mülkiyet, irtifak, intifa, oturma hakkı, inşaat üst hakkı, gayrimenkul mülkiyeti gibi her türlü mülkiyetin gayri ayni haklar, rehin ve ipotek, ticari işletme rehni gibi hakları tesis ve tapuya tecsil edebilir, devir ve terkin edebilir. Şufa, iştira, vefa, kira, serbest dereceden istifade şartı, satış vaadi gibi haklar tesis edebilir, bunları tapuya şerh verebilir, devir ve şerhi terkin edebilir. Şirket menkul ve gayrimenkul mal varlığı değerleri üzerindeki 3. kişiler lehine bu hakları gerek şirketin kendi borçları ve ticari faaliyetleri gerekse 3. kişileri borçları için kurabilir. 3. kişilerin her türlü kredi borcuna kefil olabilir, bunlarla ilgili olarak menkul ve gayrimenkullerini 3. kişilerin borçlarına teminat gösterebilir ve bunları fek edebilir, Her türül menkul, gayrimenkul ve gayri maddi hakkı iktisap edebilir, kiralayabilir, kiraya

Aşağıdaki haritayı kullanarak Acun Medya nerede bulunduğunu görebilirsiniz. Yol tarifi almak için tıklayınız

Yol tarifi uygulamasını kullanarak Acun Medya konumuna nasıl gidilebileceğini öğrenebilirsiniz. Aşağıdaki formda nereden alanına yolculuğa başlanacak adresi girerek "Tarif et" butonuna tıklayınız. Tarifler ve harita, sorgu sonucunda yine aşağıda görüntülenecektir. Yol tarifi metnindeki satırlara tıklayarak ilgili yönergenin konumunu harita üzerinde görüntüleyebilirsiniz.

nereden:
nereye: Acun Medya

9 görüş var

 • Evet maalesefki tüm eleştirmenlere katılıyorum eğer böyle giderse ve o malum kişi kalırsa artık izlemeyceğiz survivorı, çok argo kaba seviyesiz utanmaz ve üstelik gece cluplerınde strıprız yaptıgını bılmıyormuydunuz kınıyorum.

  Misafir, 19.03.2014 13:29:00

 • iyi günler acun medya suanda survivor izliyordum. Acun bey ödülü açıklarken ki yarı?macıların heycanını gördüm. Aklıma ?öyle bir?ey geldi. bir ödül oyununda yarı?macılara ödülü göstermeden oyunu oynatıp ve sadece kazanan takımın ödüle ?ahit olucağı bir durum olu?tursanız ve bunun sonucunda yenilen takım kendilerine o gece boyunca acaba ne kazandılar biz ne kaybettik diye sorsalar farklı güzel bir durum meydana gelmez mi?

  Misafir, 17.03.2014 00:11:00

 • bizim ailemiz ve cevremizdeki aileler Survivor 2014'u buyuk bir merakla bekliyorduk ve daha onceki yıllardaki programları ise heycanla izliyorduk,ancak 2014 Survivor'daki Turabi denilen sahsi gorunce biz ve cevremizdeki aileler izlemekten vazgecmiştir,Turabi denilen şahsın davranışları konusmaları hareketleri kesinlikle programa yakışmamaktadır,eger turabi denilen sahis oldugu surece butun içtenligimle cevremdeki insanlarında izlemesine elimden geldigi kadar engel olacagım ve Acun Medya nin yapmıs oldugu hiçbir yayını izlemeyecegim,sizden ricam bu sahisyetleri bu programlardan uzaklaştırmanızdır.......

  Misafir, 15.03.2014 22:00:00

 • Merhaba sevgili acun medya ekibi Size benim gibi bir çok kişinin rahatsız olduğu ve hatta ben dahil ailesi ile birlikte izlemekten vazgeçtiği survivor yarışmasında bulunan turabi isimli insanlıktan nasibini almamış ahlak yoksunu yarışmacı ile ilgili olarak bilgilendirmek için yazıyorum.Yarışmacı denilen bu yaratık survivor gibi yüksek kaliteli bir yarışmaya yakışmıyor.Dilerim bu konuda tedbirinizi alırsınız.Hoşçakalın.

  Misafir, 11.03.2014 15:48:00

 • Merhaba sevgili acun medya ekibi Size bir konuda rahatsızlığımı belirtmek istedim survivor da bulanan turabi arkadaşımız oradaki milli sporcularımıza hakareti hakkında bu beni üzdü ve çok kırdı çünkü sizden daha kaliteli ve yarışmaya yakışan insanlar seçmenizi nacizane olarak belirtmek istedim.en azından halkın karşısında bir özür dilemeli diye düşünüyorum. Hassasiyetimi belirtmek istedim ilginiz için şimdiden çok teşekkür ederim Saygılar

  Misafir, 09.03.2014 23:15:00

 • Sevgili Acun bey yine bız Türkmenistan'dan Jennet, Gülbahar, Gunca bız sizi o kadar seviyoruz kı kelimelerle anlatamıyoruz bız size daha öncede görüşlerimizi yazmıştık ama bu yazdıklarımızın size ulaştığından emin olamıyoruz. Biz sizinle daha yakından iletişim kurmak istiyoruz. Sevgili Acun bey ne olur canlı (osestürkiye) yayında bizim Gökhani sevdiğimizi söyleyin?! Gökhanin ve sizin büyük hayranlarinizis

  Misafir, 15.01.2014 20:14:00

 • Sevgili Acun bey severek izlediğimiz o ses türkiye programda jüri olan Gökhanı cok cok çoook seviyoruz sizide cok seviyoruz o ses türkiye programı her yayınlandığı gece arkadaşlarla begenerek izliyoruz ayrıca Gökhan takımıyla sergilediği performansla o sesi salladı. Türkmenistan'dan sizin ve Gökhan 'nın sıkı hayraniniz. Jennet ve Gülbahar

  Misafir, 14.01.2014 12:29:00

 • Oses türkiye yarışmasına seyirci olmak için neden üniversite öğrenci olmak gerekiyor.öğrenci olmayanlar neden giremiyor.bende izlemek istiyorum ama izleyemiyorum.

  Misafir, 06.01.2014 21:55:00

 • Sayin Acun bey severek izledigimiz O Ses Turkiye yarismasindaki oylama sekli adaletsiz oldugunu dusunuyorum, neden derseniz ilk sarkisini soyleyen yarismacinin ikinci sarkisini soyleyen yarismaciya nazaran oy suresi daha uzun dur.neden sure dengelenemiyor?

  Misafir, 30.12.2013 22:24:00

Acun Medya adlı mekan, 32 ziyaretçi tarafından yapılan değerlendirme sonucu 5 üzerinden 4.69 puan almıştır.
Acun Medya
Levent Mah.Karanfil Sokak, Beşiktaş, İstanbul.
+90(0212) 324 8856 Acun Medya

Aşağıdaki formu kullanarak Acun Medya ile irtibata geçebilirsiniz. Buraya yazılan mesaj ilgili kuruluşun veritabanımızdaki kayıtlı e-posta adresine gönderilecektir.

Resmi kurumlar (Bakanlık, valilik vb.) ile iletişim kurarken bu kurumlardan sağlıklı destek alabilmek için isim soyisim, adres ve telefon bilgileri ve mümkünse T.C Kimlik Numarası da belirtiniz.

Yandaki toplama işleminin sonucunu aşağıya giriniz: dört + beş

Yükleniyor...