Tel: (0312) 391 7021

Adres: Fahri Korutürk Mah. Natoyolu Cad. 686. Sok. Mamak, Ankara, Türkiye


Açıkalın İlköğretim Okulu, Ankara ili Mamak ilçesinin Fahri Korutürk Mah. mahallesinde yer alıyor. Açıkalın İlköğretim Okulu yerleşkesine nasıl gidilebileceğini yol tarifi sayfalarımızdan öğrenebilirsiniz. Açıkalın İlköğretim Okulu nerede? olduğunu harita sayfalarından öğrenebilirsiniz.

Aşağıdaki haritayı kullanarak Açıkalın İlköğretim Okulu nerede bulunduğunu görebilirsiniz. Yol tarifi almak için tıklayınız

Yol tarifi uygulamasını kullanarak Açıkalın İlköğretim Okulu konumuna nasıl gidilebileceğini öğrenebilirsiniz. Aşağıdaki formda nereden alanına yolculuğa başlanacak adresi girerek "Tarif et" butonuna tıklayınız. Tarifler ve harita, sorgu sonucunda yine aşağıda görüntülenecektir. Yol tarifi metnindeki satırlara tıklayarak ilgili yönergenin konumunu harita üzerinde görüntüleyebilirsiniz.

nereden:
nereye: Açıkalın İlköğretim Okulu

1 görüş var

  • bu okul bence çok iyi bir okul

    Misafir, 26.03.2011 15:25:00

Açıkalın İlköğretim Okulu adlı mekan, 16 ziyaretçi tarafından yapılan değerlendirme sonucu 5 üzerinden 3.25 puan almıştır.
Açıkalın İlköğretim Okulu
Fahri Korutürk Mah., Mamak, Ankara.
+90(0312) 391 7021 Açıkalın İlköğretim Okulu

Aşağıdaki formu kullanarak Açıkalın İlköğretim Okulu ile irtibata geçebilirsiniz. Buraya yazılan mesaj ilgili kuruluşun veritabanımızdaki kayıtlı e-posta adresine gönderilecektir.

Resmi kurumlar (Bakanlık, valilik vb.) ile iletişim kurarken bu kurumlardan sağlıklı destek alabilmek için isim soyisim, adres ve telefon bilgileri ve mümkünse T.C Kimlik Numarası da belirtiniz.

Yandaki toplama işleminin sonucunu aşağıya giriniz: dört + beş

Yükleniyor...