Tel: (0216) 500 4444

Adres: Kayışdağı Caddesi, No: 32, Kerem Aydınlar Kampüsü, Küçükbakkalköy, Ataşehir, İstanbul, Türkiye


Acıbadem Üniversitesi, İstanbul ili Ataşehir ilçesinin Küçükbakkalköy Mah. mahallesinde (Kayışdağı Caddesi) yer alıyor. Acıbadem Üniversitesi yerleşkesine nasıl gidilebileceğini yol tarifi sayfalarımızdan öğrenebilirsiniz. Acıbadem Üniversitesi nerede? olduğunu harita sayfalarından öğrenebilirsiniz.


0 görüş var

    Acıbadem Üniversitesi
    Toplam 12 oy sonucu 5 üzerinden ortalama 3.5 puan aldı.

Aşağıdaki haritayı kullanarak Acıbadem Üniversitesi nerede bulunduğunu görebilirsiniz. Yol tarifi almak için tıklayınız

Haritayı daha büyük görüntülemek için lütfen buraya tıklayınız

Yol tarifi uygulamasını kullanarak Acıbadem Üniversitesi konumuna nasıl gidilebileceğini öğrenebilirsiniz. Aşağıdaki formda nereden alanına yolculuğa başlanacak adresi girerek "Tarif et" butonuna tıklayınız. Tarifler ve harita, sorgu sonucunda yine aşağıda görüntülenecektir. Yol tarifi metnindeki satırlara tıklayarak ilgili yönergenin konumunu harita üzerinde görüntüleyebilirsiniz.

nereden:
nereye: Acıbadem Üniversitesi

Aşağıdaki formu kullanarak Acıbadem Üniversitesi ile irtibata geçebilirsiniz. Buraya yazılan mesaj ilgili kuruluşun veritabanımızdaki kayıtlı e-posta adresine gönderilecektir.

Resmi kurumlar (Bakanlık, valilik vb.) ile iletişim kurarken bu kurumlardan sağlıklı destek alabilmek için isim soyisim, adres ve telefon bilgileri ve mümkünse T.C Kimlik Numarası da belirtiniz.

Yandaki toplama işleminin sonucunu aşağıya giriniz: dört + beş

Yükleniyor...