Acıbadem Hastanesi Adana logo

Tel: (0322) 455 4444

Adres: Cumhuriyet Caddesi, No: 66, Pk: 01130, Seyhan, Adana, Türkiye


Acıbadem Hastanesi Adana, Adana ili Seyhan ilçesinin Döşeme Mah. mahallesinde (Cumhuriyet Caddesi) yer alıyor. Acıbadem Hastanesi Adana yerleşkesine nasıl gidilebileceğini yol tarifi sayfalarımızdan öğrenebilirsiniz. Acıbadem Hastanesi Adana nerede? olduğunu harita sayfalarından öğrenebilirsiniz.


0 görüş var

    Acıbadem Hastanesi Adana
    Toplam 16 oy sonucu 5 üzerinden ortalama 3.5 puan aldı.

Aşağıdaki haritayı kullanarak Acıbadem Hastanesi Adana nerede bulunduğunu görebilirsiniz. Yol tarifi almak için tıklayınız

Haritayı daha büyük görüntülemek için lütfen buraya tıklayınız

Yol tarifi uygulamasını kullanarak Acıbadem Hastanesi Adana konumuna nasıl gidilebileceğini öğrenebilirsiniz. Aşağıdaki formda nereden alanına yolculuğa başlanacak adresi girerek "Tarif et" butonuna tıklayınız. Tarifler ve harita, sorgu sonucunda yine aşağıda görüntülenecektir. Yol tarifi metnindeki satırlara tıklayarak ilgili yönergenin konumunu harita üzerinde görüntüleyebilirsiniz.

nereden:
nereye: Acıbadem Hastanesi Adana

Aşağıdaki formu kullanarak Acıbadem Hastanesi Adana ile irtibata geçebilirsiniz. Buraya yazılan mesaj ilgili kuruluşun veritabanımızdaki kayıtlı e-posta adresine gönderilecektir.

Resmi kurumlar (Bakanlık, valilik vb.) ile iletişim kurarken bu kurumlardan sağlıklı destek alabilmek için isim soyisim, adres ve telefon bilgileri ve mümkünse T.C Kimlik Numarası da belirtiniz.

Yandaki toplama işleminin sonucunu aşağıya giriniz: dört + beş

Yükleniyor...