Tel: (0352) 207 4444

Adres: Seyit Gazi Mh. Mustafa Kemal Paşa Bulv. No:1 Melikgazi Merkez, Melikgazi, Kayseri, Türkiye


Acıbadem Hastanesi, Kayseri ili Melikgazi ilçesinde yer alıyor. Acıbadem Hastanesi yerleşkesine nasıl gidilebileceğini yol tarifi sayfalarımızdan öğrenebilirsiniz. Acıbadem Hastanesi nerede? olduğunu harita sayfalarından öğrenebilirsiniz.

Aşağıdaki haritayı kullanarak Acıbadem Hastanesi nerede bulunduğunu görebilirsiniz. Yol tarifi >

Yol tarifi uygulamasını kullanarak Acıbadem Hastanesi konumuna nasıl gidilebileceğini öğrenebilirsiniz. Aşağıdaki formda nereden alanına yolculuğa başlanacak adresi girerek "Tarif et" butonuna tıklayınız. Tarifler ve harita, sorgu sonucunda yine aşağıda görüntülenecektir. Yol tarifi metnindeki satırlara tıklayarak ilgili yönergenin konumunu harita üzerinde görüntüleyebilirsiniz.

nereden:
nereye: Acıbadem Hastanesi

1 görüş var

  • bu hastaneyi hiç ama hiç beğenmedim .hastayı çok fazla bekletiyorlar paramızla rezil olduk .ilgi diye hiç bir şey yok zaten . Kısaca kötü bir hastane

    Misafir, 05.02.2014 18:18:00

Acıbadem Hastanesi adlı mekan, 10 ziyaretçi tarafından yapılan değerlendirme sonucu 5 üzerinden 3.6 puan almıştır.
Acıbadem Hastanesi
, Melikgazi, Kayseri.
+90(0352) 207 4444 Acıbadem Hastanesi

Aşağıdaki formu kullanarak Acıbadem Hastanesi ile irtibata geçebilirsiniz. Buraya yazılan mesaj ilgili kuruluşun veritabanımızdaki kayıtlı e-posta adresine gönderilecektir.

Resmi kurumlar (Bakanlık, valilik vb.) ile iletişim kurarken bu kurumlardan sağlıklı destek alabilmek için isim soyisim, adres ve telefon bilgileri ve mümkünse T.C Kimlik Numarası da belirtiniz.

Yandaki toplama işleminin sonucunu aşağıya giriniz: dört + beş

Yükleniyor...