Acıbadem Hastanesi Maslak logo

Tel: (0212) 304 4444 veya 444 55 44

Adres: Büyükdere Caddesi, No: 40, Pk: 34457, Maslak, Sarıyer, İstanbul, Türkiye


Acıbadem Hastanesi Maslak, İstanbul ili Sarıyer ilçesinin Darüşşafaka Mah. mahallesinde (Büyükdere Caddesi) yer alıyor. Acıbadem Hastanesi Maslak yerleşkesine nasıl gidilebileceğini yol tarifi sayfalarımızdan öğrenebilirsiniz. Acıbadem Hastanesi Maslak nerede? olduğunu harita sayfalarından öğrenebilirsiniz.


2 görüş var

  Acıbadem Hastanesi Maslak
  Toplam 37 oy sonucu 5 üzerinden ortalama 3.73 puan aldı.
 • maslak hastanesi canimdan bile cok sevdigim annemi elim aldi doktorlar annemi kurtaramadi temiz ve duzenli bir hastane hemsireleri cok guleryuzlu hastabakicilari yardimsever ve iyi insanlar sonucta iyi bir hastane fakat 11 temmuz 2011 aksami annem hastanede vefat etti onun icin su anda orasi bana kotu anilari hatirlatiyor Ama istanbulun butun iyi doktorlari orda toplanmis ve ozellikle kardiyolog Ahmet Akyol gibi dalinda basarili doktorlar
  İstanbul'da ozel hastane olarak tek gostebilecegim duzgun ve temiz bir hastane

  3/ 5 yıldız
  ,

 • tek kelimeyle süper hastane 10 yıldızlı otel gibi pahalı ama deyer

  / 5 yıldız
  ,

Aşağıdaki haritayı kullanarak Acıbadem Hastanesi Maslak nerede bulunduğunu görebilirsiniz. Yol tarifi almak için tıklayınız

Haritayı daha büyük görüntülemek için lütfen buraya tıklayınız

Yol tarifi uygulamasını kullanarak Acıbadem Hastanesi Maslak konumuna nasıl gidilebileceğini öğrenebilirsiniz. Aşağıdaki formda nereden alanına yolculuğa başlanacak adresi girerek "Tarif et" butonuna tıklayınız. Tarifler ve harita, sorgu sonucunda yine aşağıda görüntülenecektir. Yol tarifi metnindeki satırlara tıklayarak ilgili yönergenin konumunu harita üzerinde görüntüleyebilirsiniz.

nereden:
nereye: Acıbadem Hastanesi Maslak

Aşağıdaki formu kullanarak Acıbadem Hastanesi Maslak ile irtibata geçebilirsiniz. Buraya yazılan mesaj ilgili kuruluşun veritabanımızdaki kayıtlı e-posta adresine gönderilecektir.

Resmi kurumlar (Bakanlık, valilik vb.) ile iletişim kurarken bu kurumlardan sağlıklı destek alabilmek için isim soyisim, adres ve telefon bilgileri ve mümkünse T.C Kimlik Numarası da belirtiniz.

Yandaki toplama işleminin sonucunu aşağıya giriniz: dört + beş

Yükleniyor...