Acıbadem Hastanesi Fulya logo

Tel: (0212) 306 4444

Adres: Dikilitaş Mh. Hakkı Yeten Caddesi, Yeşilçimen Sokak, No: 23, Pk: 34349, Fulya, Beşiktaş, İstanbul, Türkiye


Acıbadem Hastanesi Fulya, İstanbul ili Beşiktaş ilçesinin Dikilitaş Mah. mahallesinde (Yeşilçimen Sokak) yer alıyor. Acıbadem Hastanesi Fulya yerleşkesine nasıl gidilebileceğini yol tarifi sayfalarımızdan öğrenebilirsiniz. Acıbadem Hastanesi Fulya nerede? olduğunu harita sayfalarından öğrenebilirsiniz.


1 görüş var

    Acıbadem Hastanesi Fulya
    Toplam 7 oy sonucu 5 üzerinden ortalama 3.43 puan aldı.
  • Acıbadem eşimin hayattını kurtardı hemşirelerin hepsi çok iyilerdi ve muammer inan bey doktorumuz O eşimi ayağa kaldırdı kalçası kırılmıştı doktorumuza ve acıbadem gibi mükemel bir hastane olan hastanemize teşekkürlerrrr....Aldığıniz parayı her kuruşuu hak ediyorsunuz

    4/ 5 yıldız
    ,

Aşağıdaki haritayı kullanarak Acıbadem Hastanesi Fulya nerede bulunduğunu görebilirsiniz. Yol tarifi almak için tıklayınız

Haritayı daha büyük görüntülemek için lütfen buraya tıklayınız

Yol tarifi uygulamasını kullanarak Acıbadem Hastanesi Fulya konumuna nasıl gidilebileceğini öğrenebilirsiniz. Aşağıdaki formda nereden alanına yolculuğa başlanacak adresi girerek "Tarif et" butonuna tıklayınız. Tarifler ve harita, sorgu sonucunda yine aşağıda görüntülenecektir. Yol tarifi metnindeki satırlara tıklayarak ilgili yönergenin konumunu harita üzerinde görüntüleyebilirsiniz.

nereden:
nereye: Acıbadem Hastanesi Fulya

Aşağıdaki formu kullanarak Acıbadem Hastanesi Fulya ile irtibata geçebilirsiniz. Buraya yazılan mesaj ilgili kuruluşun veritabanımızdaki kayıtlı e-posta adresine gönderilecektir.

Resmi kurumlar (Bakanlık, valilik vb.) ile iletişim kurarken bu kurumlardan sağlıklı destek alabilmek için isim soyisim, adres ve telefon bilgileri ve mümkünse T.C Kimlik Numarası da belirtiniz.

Yandaki toplama işleminin sonucunu aşağıya giriniz: dört + beş

Yükleniyor...