Acıbadem Hastanesi Eskişehir logo

Tel: (0222) 214 4444

Adres: Hoşnudiye Mh. Acıbadem Sokak, No: 19, Eskibağlar, Tepebaşı, Eskişehir, Türkiye


Acıbadem Hastanesi Eskişehir, Eskişehir ili Tepebaşı ilçesinin Hoşnudiye Mah. mahallesinde (Acıbadem Sokak) yer alıyor. Acıbadem Hastanesi Eskişehir yerleşkesine nasıl gidilebileceğini yol tarifi sayfalarımızdan öğrenebilirsiniz. Acıbadem Hastanesi Eskişehir nerede? olduğunu harita sayfalarından öğrenebilirsiniz.


0 görüş var

    Acıbadem Hastanesi Eskişehir
    Toplam 8 oy sonucu 5 üzerinden ortalama 3.5 puan aldı.

Aşağıdaki haritayı kullanarak Acıbadem Hastanesi Eskişehir nerede bulunduğunu görebilirsiniz. Yol tarifi almak için tıklayınız

Haritayı daha büyük görüntülemek için lütfen buraya tıklayınız

Yol tarifi uygulamasını kullanarak Acıbadem Hastanesi Eskişehir konumuna nasıl gidilebileceğini öğrenebilirsiniz. Aşağıdaki formda nereden alanına yolculuğa başlanacak adresi girerek "Tarif et" butonuna tıklayınız. Tarifler ve harita, sorgu sonucunda yine aşağıda görüntülenecektir. Yol tarifi metnindeki satırlara tıklayarak ilgili yönergenin konumunu harita üzerinde görüntüleyebilirsiniz.

nereden:
nereye: Acıbadem Hastanesi Eskişehir

Aşağıdaki formu kullanarak Acıbadem Hastanesi Eskişehir ile irtibata geçebilirsiniz. Buraya yazılan mesaj ilgili kuruluşun veritabanımızdaki kayıtlı e-posta adresine gönderilecektir.

Resmi kurumlar (Bakanlık, valilik vb.) ile iletişim kurarken bu kurumlardan sağlıklı destek alabilmek için isim soyisim, adres ve telefon bilgileri ve mümkünse T.C Kimlik Numarası da belirtiniz.

Yandaki toplama işleminin sonucunu aşağıya giriniz: dört + beş

Yükleniyor...