Acıbadem Hastanesi Bakırköy (Carousel) logo

Tel: (0212) 414 4444

Adres: Zeytinlik Mh. Halit Ziya Uşaklıgil Caddesi, No: 1, Pk: 34140, Bakırköy, İstanbul, Türkiye


Acıbadem Hastanesi Bakırköy (Carousel), İstanbul ili Bakırköy ilçesinin Zeytinlik Mah. mahallesinde (Halit Ziya Uşaklıgil Caddesi) yer alıyor. Acıbadem Hastanesi Bakırköy (Carousel) yerleşkesine nasıl gidilebileceğini yol tarifi sayfalarımızdan öğrenebilirsiniz. Acıbadem Hastanesi Bakırköy (Carousel) nerede? olduğunu harita sayfalarından öğrenebilirsiniz.

17.500 m2 kapalı alanı ile modern bir hizmet binası olan Acıbadem Hastanesi’nde, "akıllı bina sistemi" bulunuyor. 6.500 noktadan kontrol sağlayabilen bu sistemle, bina içindeki her türlü soruna anında müdahale edilebiliyor.

Hasta odaklı hizmet anlayışıyla yenilenen kadın-doğum servisi, bebek odası ve yenidoğan yoğun bakım ünitesi yeni ve modern yüzüyle anne adaylarına, annelere ve bebeklerine hizmet vermeye devam etmektedir. Acıbadem Bakırköy, çocuk kardiyolojisi ve kalp cerrahisinde uluslararası bir referans merkezi durumundadır. Çocuk Kalp Merkezi’nde; yenidoğan ve infant yaş grubu bebekler dahil olmak üzere, karmaşık kalp ameliyatları ve tedavileri, dünya standartlarında bir başarı ile gerçekleştirilmektedir.


1 görüş var

    Acıbadem Hastanesi Bakırköy (Carousel)
    Toplam 9 oy sonucu 5 üzerinden ortalama 3.44 puan aldı.
  • merhaba, Acıbadem Hastanesi Bakırköy (Carousel) yönetimi Sizlere bu satırları yazarken son derece üzgünüm, çünkü şimdiye kadar hafızamda ve görüşlerimde isim olarak ACIBADEM HASTANESİ benim için bir numaraydi. taa ayın 08.06-09.06.2014 gecesine bağlayan tarihe kadar.geceyarısı saatlerde bir talihsiz kaza geçrdim ve kafamı bir demir panoya çarptım oradan da darbe alıp kanlar içinde sizin hastaneye Acil servizine başvurdum. ayni zamandada da sol ayağımın kırılmış, ufak çatlak ve ödem de oluşmuş.kafam kanlar içinde olmasına ramen hemen müdale yapılmadı, sebep doktorun biraz işi varmış v.s.o esnada informasiyondan bir eleman geliyor doktordan önce ve daha müdale edilmeden 1.500 TL bir masrafınız olacak diyor.ben evet kredi kartım yanımda ne olur evela bana müdale yapılsın bir nevi masraflarımı karşılayacağım demeyene kadar hi çbir şey yapılmadı.insan hayatı bukadar mı ucuz.üstelik anladım ki sigortalı olmama ramen acilde sigorta geçerli değil miş. o na da ammenna amma keşke alınan masrafa göre insanca ve sıcak bir iletişim olsaydı hasta ve personal arasında. bende hiç bu can acısında bu masrafların değerini düşünmeseydim.başımda 13 zımba dikiş var. ayağıma çok geç tedavi yaptılar ve yalnış alçı yapılmış.salı günü kontrolle çağırıldım.başka bir doktor ismi verildi yine o gün yeni dosya açarsak yine bir masrafınız olacak dediler.kontolle geldiğim esnada tekerlekli sandalyaya otturtmadılar ve ben kendim asansöre binip, başıma pansuman yaptırmaya alçılı ayakla kendim gittim.bu kadar masrafa böyle mi bir hızmet verilir.hafta sonu diye faturayı iki mislim mi ödemek zorundaydım ben.09.06.2014 tarihli saat 02.06 da yazılmış fatura no 142954 ve tek çekim.neymiş efendim söylenen axsses kartla koskoca ACIBADEM HASTANESİ çalışmıyormuş bu AKBANK'LA.diyeceğim hiç bir sözüm yok.inşallah benim bu yazılarımı dikkate alıpta başka hastalarınız daha iyi bir hızmet alabilir sizlerin tarafınızdan. amma ben bu saatten sonra tüm çevreme bunları aktarmaya devam edecem. benim gibi başkaları yanmasın.saygılar.

    5/ 5 yıldız
    ,

Aşağıdaki haritayı kullanarak Acıbadem Hastanesi Bakırköy (Carousel) nerede bulunduğunu görebilirsiniz. Yol tarifi almak için tıklayınız

Haritayı daha büyük görüntülemek için lütfen buraya tıklayınız

Yol tarifi uygulamasını kullanarak Acıbadem Hastanesi Bakırköy (Carousel) konumuna nasıl gidilebileceğini öğrenebilirsiniz. Aşağıdaki formda nereden alanına yolculuğa başlanacak adresi girerek "Tarif et" butonuna tıklayınız. Tarifler ve harita, sorgu sonucunda yine aşağıda görüntülenecektir. Yol tarifi metnindeki satırlara tıklayarak ilgili yönergenin konumunu harita üzerinde görüntüleyebilirsiniz.

nereden:
nereye: Acıbadem Hastanesi Bakırköy (Carousel)

Aşağıdaki formu kullanarak Acıbadem Hastanesi Bakırköy (Carousel) ile irtibata geçebilirsiniz. Buraya yazılan mesaj ilgili kuruluşun veritabanımızdaki kayıtlı e-posta adresine gönderilecektir.

Resmi kurumlar (Bakanlık, valilik vb.) ile iletişim kurarken bu kurumlardan sağlıklı destek alabilmek için isim soyisim, adres ve telefon bilgileri ve mümkünse T.C Kimlik Numarası da belirtiniz.

Yandaki toplama işleminin sonucunu aşağıya giriniz: dört + beş

Yükleniyor...