Tel: (0212) 414 4444

Adres: Zeytinlik Mh. Halit Ziya Uşaklıgil Caddesi, No: 1, Pk: 34140, Bakırköy, İstanbul, Türkiye


Acıbadem Hastanesi Bakırköy (Carousel), İstanbul ili Bakırköy ilçesinin Zeytinlik Mah. mahallesinde (Halit Ziya Uşaklıgil Caddesi) yer alıyor. Acıbadem Hastanesi Bakırköy (Carousel) yerleşkesine nasıl gidilebileceğini yol tarifi sayfalarımızdan öğrenebilirsiniz. Acıbadem Hastanesi Bakırköy (Carousel) nerede? olduğunu harita sayfalarından öğrenebilirsiniz.

17.500 m2 kapalı alanı ile modern bir hizmet binası olan Acıbadem Hastanesi’nde, "akıllı bina sistemi" bulunuyor. 6.500 noktadan kontrol sağlayabilen bu sistemle, bina içindeki her türlü soruna anında müdahale edilebiliyor.

Hasta odaklı hizmet anlayışıyla yenilenen kadın-doğum servisi, bebek odası ve yenidoğan yoğun bakım ünitesi yeni ve modern yüzüyle anne adaylarına, annelere ve bebeklerine hizmet vermeye devam etmektedir. Acıbadem Bakırköy, çocuk kardiyolojisi ve kalp cerrahisinde uluslararası bir referans merkezi durumundadır. Çocuk Kalp Merkezi’nde; yenidoğan ve infant yaş grubu bebekler dahil olmak üzere, karmaşık kalp ameliyatları ve tedavileri, dünya standartlarında bir başarı ile gerçekleştirilmektedir.

Aşağıdaki haritayı kullanarak Acıbadem Hastanesi Bakırköy (Carousel) nerede bulunduğunu görebilirsiniz. Yol tarifi almak için tıklayınız

Yol tarifi uygulamasını kullanarak Acıbadem Hastanesi Bakırköy (Carousel) konumuna nasıl gidilebileceğini öğrenebilirsiniz. Aşağıdaki formda nereden alanına yolculuğa başlanacak adresi girerek "Tarif et" butonuna tıklayınız. Tarifler ve harita, sorgu sonucunda yine aşağıda görüntülenecektir. Yol tarifi metnindeki satırlara tıklayarak ilgili yönergenin konumunu harita üzerinde görüntüleyebilirsiniz.

nereden:
nereye: Acıbadem Hastanesi Bakırköy (Carousel)

0 görüş var

Acıbadem Hastanesi Bakırköy (Carousel) adlı mekan, 7 ziyaretçi tarafından yapılan değerlendirme sonucu 5 üzerinden 3 puan almıştır.
Acıbadem Hastanesi Bakırköy (Carousel)
Zeytinlik Mah.Halit Ziya Uşaklıgil Caddesi, Bakırköy, İstanbul.
+90(0212) 414 4444 Acıbadem Hastanesi Bakırköy (Carousel)

Aşağıdaki formu kullanarak Acıbadem Hastanesi Bakırköy (Carousel) ile irtibata geçebilirsiniz. Buraya yazılan mesaj ilgili kuruluşun veritabanımızdaki kayıtlı e-posta adresine gönderilecektir.

Resmi kurumlar (Bakanlık, valilik vb.) ile iletişim kurarken bu kurumlardan sağlıklı destek alabilmek için isim soyisim, adres ve telefon bilgileri ve mümkünse T.C Kimlik Numarası da belirtiniz.

Yandaki toplama işleminin sonucunu aşağıya giriniz: dört + beş

Yükleniyor...