Tel: (0216) 544 3801

Adres: Fahrettin Kerim Gökay Cd. No:49 PK: 34662 Acıbadem, Kadıköy, İstanbul, Türkiye


    kategoriler:
  • hastane
  • Bu firma 15 senedir faal

Acıbadem Hastanesi, İstanbul ili Kadıköy ilçesinin Hasanpaşa Mah. mahallesinde (Fahrettin Kerim Gökay Caddesi) yer alıyor. Acıbadem Hastanesi yerleşkesine nasıl gidilebileceğini yol tarifi sayfalarımızdan öğrenebilirsiniz. Acıbadem Hastanesi nerede? olduğunu harita sayfalarından öğrenebilirsiniz.

41. 20. 01 (Rev. 2)-İkamet amaçlı olmayan binaların inşaatı (fabrika, atölye vb. sanayi üretimini amaçlayan binalar ile hastane, okul, otel, işyeri, mağaza, alışveriş merkezi, lokanta, kapalı spor 41. 20. 01 (Rev. 2)-İkamet amaçlı her çeşit binanın inşaatı 86. 10. 12 (Rev. 2)-Özel sağlık kurumları tarafından verilen insan sağlığına yönelik özel ihtisas gerektiren yataklı hastane hizmetleri (kadın doğum, onkoloji, kemik, ruh ve sinir hastalıkları 86. 90. 04 (Rev. 2)-Ambulansla hasta taşıma faaliyeti (hastane dışı) 86. 90. 04 (Rev. 2)-Uçaklar dahil olmak üzere herhangi bir araç ile hastaların ambulansla taşınması. Bu hizmetler genellikle acil bir durum süresince sağlanmaktadır. Yurt içinde ve yurt dışında her türlü inşaat taahhüt işleri;hastane, tıp merkezi, poliklinik, klinik, tıbbi tahlil 86. 90. 10 (Rev. 2)-Tıbbi laboratuvarların hizmetleri (adli tıp ve diş laboratuvarlarının faaliyetleri hariç) (hastane dışı) laboratuvarları, sağlık merkezleri, ilk yardım merkezleri ve sair bayındırlık tesisleri ile konut, işyeri, ticarethane tasarımını, projelerini, inşaatlarını yapmak, satmak, kendi hesabına arazi ve arsalar almak, bunlar üzerinde veya başkalarına ait arsa ve araziler üzerinde kat karşılığı binalar yapmak, kiralamak ve mevcut olan tesislerin bakım ve onarımını yapmak, mevcut ve kurulucak olan sağlık merkezleri, hastane, laboratuvar ve sair sağlık tesislerinini yönetmek, işletmek, gerekirse yatırım yapmak, tıbbi raporlama ve sağlık hizmetleri sunmak ve 13. 5. 2013 tarihinde tescil edilen tadil tasarısında yazılı diğer işler.


0 görüş var

    Acıbadem Hastanesi
    Toplam 3 oy sonucu 5 üzerinden ortalama 3 puan aldı.

Aşağıdaki haritayı kullanarak Acıbadem Hastanesi nerede bulunduğunu görebilirsiniz. Yol tarifi almak için tıklayınız

Haritayı daha büyük görüntülemek için lütfen buraya tıklayınız

Yol tarifi uygulamasını kullanarak Acıbadem Hastanesi konumuna nasıl gidilebileceğini öğrenebilirsiniz. Aşağıdaki formda nereden alanına yolculuğa başlanacak adresi girerek "Tarif et" butonuna tıklayınız. Tarifler ve harita, sorgu sonucunda yine aşağıda görüntülenecektir. Yol tarifi metnindeki satırlara tıklayarak ilgili yönergenin konumunu harita üzerinde görüntüleyebilirsiniz.

nereden:
nereye: Acıbadem Hastanesi