Tel: (0216) 326 0700

Adres: Acıbadem Cad. Gül Sok. No: 2/A Türk Telekom Yanı Acıbadem Mh. Üsküdar, , İstanbul, Türkiye


Acıbadem Badem Tur Taksi, İstanbul ili Üsküdar ilçesinin Acıbadem Mah. mahallesinde (Gül Sokak) yer alıyor. Acıbadem Badem Tur Taksi yerleşkesine nasıl gidilebileceğini yol tarifi sayfalarımızdan öğrenebilirsiniz. Acıbadem Badem Tur Taksi nerede? olduğunu harita sayfalarından öğrenebilirsiniz.

Aşağıdaki haritayı kullanarak Acıbadem Badem Tur Taksi nerede bulunduğunu görebilirsiniz. Yol tarifi almak için tıklayınız

Yol tarifi uygulamasını kullanarak Acıbadem Badem Tur Taksi konumuna nasıl gidilebileceğini öğrenebilirsiniz. Aşağıdaki formda nereden alanına yolculuğa başlanacak adresi girerek "Tarif et" butonuna tıklayınız. Tarifler ve harita, sorgu sonucunda yine aşağıda görüntülenecektir. Yol tarifi metnindeki satırlara tıklayarak ilgili yönergenin konumunu harita üzerinde görüntüleyebilirsiniz.

nereden:
nereye: Acıbadem Badem Tur Taksi

0 görüş var

Aşağıdaki formu kullanarak Acıbadem Badem Tur Taksi ile irtibata geçebilirsiniz. Buraya yazılan mesaj ilgili kuruluşun veritabanımızdaki kayıtlı e-posta adresine gönderilecektir.

Resmi kurumlar (Bakanlık, valilik vb.) ile iletişim kurarken bu kurumlardan sağlıklı destek alabilmek için isim soyisim, adres ve telefon bilgileri ve mümkünse T.C Kimlik Numarası da belirtiniz.

Yandaki toplama işleminin sonucunu aşağıya giriniz: dört + beş

Yükleniyor...