Adres: Prof. dr. Ragıp Üner Sağlık Ml, Mamak, 06630 Akdere, , Ankara, Türkiye


Abidinpaşa Sağlık Meslek Lisesi, Ankara ili Mamak ilçesinin Akdere Mah. mahallesinde yer alıyor. Abidinpaşa Sağlık Meslek Lisesi yerleşkesine nasıl gidilebileceğini yol tarifi sayfalarımızdan öğrenebilirsiniz. Abidinpaşa Sağlık Meslek Lisesi nerede? olduğunu harita sayfalarından öğrenebilirsiniz.

Aşağıdaki haritayı kullanarak Abidinpaşa Sağlık Meslek Lisesi nerede bulunduğunu görebilirsiniz. Yol tarifi almak için tıklayınız

Yol tarifi uygulamasını kullanarak Abidinpaşa Sağlık Meslek Lisesi konumuna nasıl gidilebileceğini öğrenebilirsiniz. Aşağıdaki formda nereden alanına yolculuğa başlanacak adresi girerek "Tarif et" butonuna tıklayınız. Tarifler ve harita, sorgu sonucunda yine aşağıda görüntülenecektir. Yol tarifi metnindeki satırlara tıklayarak ilgili yönergenin konumunu harita üzerinde görüntüleyebilirsiniz.

nereden:
nereye: Abidinpaşa Sağlık Meslek Lisesi

1 görüş var

  • ben 8.sınıf öğrencisiyim diploma puanım 84. bişey sağlığa girmeyi çok istiyorum diploma puanımla girebilirmiyim

    Misafir, 12.07.2011 17:44:00

Abidinpaşa Sağlık Meslek Lisesi adlı mekan, 25 ziyaretçi tarafından yapılan değerlendirme sonucu 5 üzerinden 3.6 puan almıştır.
Abidinpaşa Sağlık Meslek Lisesi
Akdere Mah., Mamak, Ankara.
Abidinpaşa Sağlık Meslek Lisesi

Aşağıdaki formu kullanarak Abidinpaşa Sağlık Meslek Lisesi ile irtibata geçebilirsiniz. Buraya yazılan mesaj ilgili kuruluşun veritabanımızdaki kayıtlı e-posta adresine gönderilecektir.

Resmi kurumlar (Bakanlık, valilik vb.) ile iletişim kurarken bu kurumlardan sağlıklı destek alabilmek için isim soyisim, adres ve telefon bilgileri ve mümkünse T.C Kimlik Numarası da belirtiniz.

Yandaki toplama işleminin sonucunu aşağıya giriniz: dört + beş

Yükleniyor...