Tel: (0312) 364 3931

Adres: Tip Fakültesi Cad No: 64 Mamak, Ankara, Türkiye


Abidinpaşa Teknik ve Endüstri Meslek Lisesi, Ankara ili Mamak ilçesinde yer alıyor. Abidinpaşa Teknik ve Endüstri Meslek Lisesi yerleşkesine nasıl gidilebileceğini yol tarifi sayfalarımızdan öğrenebilirsiniz. Abidinpaşa Teknik ve Endüstri Meslek Lisesi nerede? olduğunu harita sayfalarından öğrenebilirsiniz.

Aşağıdaki haritayı kullanarak Abidinpaşa Teknik ve Endüstri Meslek Lisesi nerede bulunduğunu görebilirsiniz. Yol tarifi almak için tıklayınız

Yol tarifi uygulamasını kullanarak Abidinpaşa Teknik ve Endüstri Meslek Lisesi konumuna nasıl gidilebileceğini öğrenebilirsiniz. Aşağıdaki formda nereden alanına yolculuğa başlanacak adresi girerek "Tarif et" butonuna tıklayınız. Tarifler ve harita, sorgu sonucunda yine aşağıda görüntülenecektir. Yol tarifi metnindeki satırlara tıklayarak ilgili yönergenin konumunu harita üzerinde görüntüleyebilirsiniz.

nereden:
nereye: Abidinpaşa Teknik ve Endüstri Meslek Lisesi

0 görüş var

Abidinpaşa Teknik ve Endüstri Meslek Lisesi adlı mekan, 30 ziyaretçi tarafından yapılan değerlendirme sonucu 5 üzerinden 3.57 puan almıştır.
Abidinpaşa Teknik ve Endüstri Meslek Lisesi
, Mamak, Ankara.
+90(0312) 364 3931 Abidinpaşa Teknik ve Endüstri Meslek Lisesi

Aşağıdaki formu kullanarak Abidinpaşa Teknik ve Endüstri Meslek Lisesi ile irtibata geçebilirsiniz. Buraya yazılan mesaj ilgili kuruluşun veritabanımızdaki kayıtlı e-posta adresine gönderilecektir.

Resmi kurumlar (Bakanlık, valilik vb.) ile iletişim kurarken bu kurumlardan sağlıklı destek alabilmek için isim soyisim, adres ve telefon bilgileri ve mümkünse T.C Kimlik Numarası da belirtiniz.

Yandaki toplama işleminin sonucunu aşağıya giriniz: dört + beş

Yükleniyor...