Adres: Bahçelievler, Talat Paşa Cd, 34180 Bahçelievler, , İstanbul, Türkiye


Abidin Pak Öğretmenevi, İstanbul ili Bahçelievler ilçesinin Bahçelievler Mah. mahallesinde (Talat Paşa Caddesi) yer alıyor. Abidin Pak Öğretmenevi yerleşkesine nasıl gidilebileceğini yol tarifi sayfalarımızdan öğrenebilirsiniz. Abidin Pak Öğretmenevi nerede? olduğunu harita sayfalarından öğrenebilirsiniz.

Aşağıdaki haritayı kullanarak Abidin Pak Öğretmenevi nerede bulunduğunu görebilirsiniz. Yol tarifi almak için tıklayınız

Yol tarifi uygulamasını kullanarak Abidin Pak Öğretmenevi konumuna nasıl gidilebileceğini öğrenebilirsiniz. Aşağıdaki formda nereden alanına yolculuğa başlanacak adresi girerek "Tarif et" butonuna tıklayınız. Tarifler ve harita, sorgu sonucunda yine aşağıda görüntülenecektir. Yol tarifi metnindeki satırlara tıklayarak ilgili yönergenin konumunu harita üzerinde görüntüleyebilirsiniz.

nereden:
nereye: Abidin Pak Öğretmenevi

0 görüş var

Abidin Pak Öğretmenevi adlı mekan, 28 ziyaretçi tarafından yapılan değerlendirme sonucu 5 üzerinden 2.96 puan almıştır.
Abidin Pak Öğretmenevi
Bahçelievler Mah.Talat Paşa Caddesi, Bahçelievler, İstanbul.
Abidin Pak Öğretmenevi

Aşağıdaki formu kullanarak Abidin Pak Öğretmenevi ile irtibata geçebilirsiniz. Buraya yazılan mesaj ilgili kuruluşun veritabanımızdaki kayıtlı e-posta adresine gönderilecektir.

Resmi kurumlar (Bakanlık, valilik vb.) ile iletişim kurarken bu kurumlardan sağlıklı destek alabilmek için isim soyisim, adres ve telefon bilgileri ve mümkünse T.C Kimlik Numarası da belirtiniz.

Yandaki toplama işleminin sonucunu aşağıya giriniz: dört + beş

Yükleniyor...