Tel: (0212) 217 4983

Adres: Kuştepe Mh. Mesut Cemil Sokak, No: 1, Kuştepe, Şişli, İstanbul, Türkiye


Abdurrahman Köksaloğlu İlköğretim Okulu, İstanbul ili Şişli ilçesinin Kuştepe Mah. mahallesinde yer alıyor. Abdurrahman Köksaloğlu İlköğretim Okulu yerleşkesine nasıl gidilebileceğini yol tarifi sayfalarımızdan öğrenebilirsiniz. Abdurrahman Köksaloğlu İlköğretim Okulu nerede? olduğunu harita sayfalarından öğrenebilirsiniz.

Aşağıdaki haritayı kullanarak Abdurrahman Köksaloğlu İlköğretim Okulu nerede bulunduğunu görebilirsiniz. Yol tarifi almak için tıklayınız

Yol tarifi uygulamasını kullanarak Abdurrahman Köksaloğlu İlköğretim Okulu konumuna nasıl gidilebileceğini öğrenebilirsiniz. Aşağıdaki formda nereden alanına yolculuğa başlanacak adresi girerek "Tarif et" butonuna tıklayınız. Tarifler ve harita, sorgu sonucunda yine aşağıda görüntülenecektir. Yol tarifi metnindeki satırlara tıklayarak ilgili yönergenin konumunu harita üzerinde görüntüleyebilirsiniz.

nereden:
nereye: Abdurrahman Köksaloğlu İlköğretim Okulu

1 görüş var

  • güzel biryer

    Misafir, 26.10.2010 18:26:00

Abdurrahman Köksaloğlu İlköğretim Okulu adlı mekan, 26 ziyaretçi tarafından yapılan değerlendirme sonucu 5 üzerinden 3.62 puan almıştır.
Abdurrahman Köksaloğlu İlköğretim Okulu
Kuştepe Mah., Şişli, İstanbul.
+90(0212) 217 4983 Abdurrahman Köksaloğlu İlköğretim Okulu

Aşağıdaki formu kullanarak Abdurrahman Köksaloğlu İlköğretim Okulu ile irtibata geçebilirsiniz. Buraya yazılan mesaj ilgili kuruluşun veritabanımızdaki kayıtlı e-posta adresine gönderilecektir.

Resmi kurumlar (Bakanlık, valilik vb.) ile iletişim kurarken bu kurumlardan sağlıklı destek alabilmek için isim soyisim, adres ve telefon bilgileri ve mümkünse T.C Kimlik Numarası da belirtiniz.

Yandaki toplama işleminin sonucunu aşağıya giriniz: dört + beş

Yükleniyor...