Tel: (0312) 348 0461

Adres: Önder Mah. Kareli Sok. No: 37 Siteler, , Altındağ Ankara, Türkiye


Abdullah Tokur İlköğretim Okulu, Ankara ili Altındağ ilçesinin Önder Mah. mahallesinde (Meydan Sokak) yer alıyor. Abdullah Tokur İlköğretim Okulu yerleşkesine nasıl gidilebileceğini yol tarifi sayfalarımızdan öğrenebilirsiniz. Abdullah Tokur İlköğretim Okulu nerede? olduğunu harita sayfalarından öğrenebilirsiniz.

Aşağıdaki haritayı kullanarak Abdullah Tokur İlköğretim Okulu nerede bulunduğunu görebilirsiniz. Yol tarifi almak için tıklayınız

Yol tarifi uygulamasını kullanarak Abdullah Tokur İlköğretim Okulu konumuna nasıl gidilebileceğini öğrenebilirsiniz. Aşağıdaki formda nereden alanına yolculuğa başlanacak adresi girerek "Tarif et" butonuna tıklayınız. Tarifler ve harita, sorgu sonucunda yine aşağıda görüntülenecektir. Yol tarifi metnindeki satırlara tıklayarak ilgili yönergenin konumunu harita üzerinde görüntüleyebilirsiniz.

nereden:
nereye: Abdullah Tokur İlköğretim Okulu

0 görüş var

Abdullah Tokur İlköğretim Okulu adlı mekan, 20 ziyaretçi tarafından yapılan değerlendirme sonucu 5 üzerinden 3.45 puan almıştır.
Abdullah Tokur İlköğretim Okulu
Önder Mah.Meydan Sokak, Altındağ, Ankara.
+90(0312) 348 0461 Abdullah Tokur İlköğretim Okulu

Aşağıdaki formu kullanarak Abdullah Tokur İlköğretim Okulu ile irtibata geçebilirsiniz. Buraya yazılan mesaj ilgili kuruluşun veritabanımızdaki kayıtlı e-posta adresine gönderilecektir.

Resmi kurumlar (Bakanlık, valilik vb.) ile iletişim kurarken bu kurumlardan sağlıklı destek alabilmek için isim soyisim, adres ve telefon bilgileri ve mümkünse T.C Kimlik Numarası da belirtiniz.

Yandaki toplama işleminin sonucunu aşağıya giriniz: dört + beş

Yükleniyor...