Tel: (0322) 454 2603

Adres: Kurtuluş Mah. Yeni İstasyon Karşısı, Seyhan, Adana, Türkiye


Abdulkadir Paksoy Lisesi, Adana ili Seyhan ilçesinin Kurtuluş Mah. mahallesinde (Abdulkadir Paksoy Lisesi) yer alıyor. Abdulkadir Paksoy Lisesi yerleşkesine nasıl gidilebileceğini yol tarifi sayfalarımızdan öğrenebilirsiniz. Abdulkadir Paksoy Lisesi nerede? olduğunu harita sayfalarından öğrenebilirsiniz.

Aşağıdaki haritayı kullanarak Abdulkadir Paksoy Lisesi nerede bulunduğunu görebilirsiniz. Yol tarifi almak için tıklayınız

Yol tarifi uygulamasını kullanarak Abdulkadir Paksoy Lisesi konumuna nasıl gidilebileceğini öğrenebilirsiniz. Aşağıdaki formda nereden alanına yolculuğa başlanacak adresi girerek "Tarif et" butonuna tıklayınız. Tarifler ve harita, sorgu sonucunda yine aşağıda görüntülenecektir. Yol tarifi metnindeki satırlara tıklayarak ilgili yönergenin konumunu harita üzerinde görüntüleyebilirsiniz.

nereden:
nereye: Abdulkadir Paksoy Lisesi

0 görüş var

Abdulkadir Paksoy Lisesi adlı mekan, 8 ziyaretçi tarafından yapılan değerlendirme sonucu 5 üzerinden 3.12 puan almıştır.
Abdulkadir Paksoy Lisesi
Kurtuluş Mah.Abdulkadir Paksoy Lisesi, Seyhan, Adana.
+90(0322) 454 2603 Abdulkadir Paksoy Lisesi

Aşağıdaki formu kullanarak Abdulkadir Paksoy Lisesi ile irtibata geçebilirsiniz. Buraya yazılan mesaj ilgili kuruluşun veritabanımızdaki kayıtlı e-posta adresine gönderilecektir.

Resmi kurumlar (Bakanlık, valilik vb.) ile iletişim kurarken bu kurumlardan sağlıklı destek alabilmek için isim soyisim, adres ve telefon bilgileri ve mümkünse T.C Kimlik Numarası da belirtiniz.

Yandaki toplama işleminin sonucunu aşağıya giriniz: dört + beş

Yükleniyor...